Enuygun.com kara kara o iPhone 4S'i nasıl alacağını düşünenler ve tarifelerle ilgili bilgi almak isteyenler için sorularını hazırladı ve Vodafone'a a sizin için sordu;

iPhone 4S'i kimlere önerirsiniz, kampanya şartlarınız nelerdir?
                                

iPhone 4S'i teknolojiyi seven, takip eden herkese öneririz aslında, tabi vodafone farkıyla...

Nedir bu Vodafone farkları?

Öncelikle fiyat elbette, örneğin aylık tarife ücreti 59 TL olan  Her yöne 1000 dk + 1000 sms + 1 GB internet  içeren "cep avantaj her yöne extra tarifesi"ne ek ayda 87 TL ile yani toplamda aylık 146 TL ödeyerek  iPhone 4S 16 GB sahibi olabilirsiniz. Kampanya dahilindeki her yöne 5000 dk+ 5000 sms ve 5GB  internet içeren  en kapsamlı paketimiz  Red + tarifesiyle birlikte  toplamda aylık 243 TL.

Peki, fiyat avantajı dışında neler var?

iPhone 4S kullaıcılarının yurtdışında rahat rahat internete bağlanabilmeleri için Vodafone operatörlerinde geçerli aylık 30 MB internet hediyemiz var.  Yurtdışında da internete bağlanmak isteyen tüketiciler için çok önemli bir avantaj.

Bunun dışında; iPhone 4S’i Vodafone’dan alan abonelerimize 3 ay boyunca Mobil TV süper paket aboneliği hediye ediyoruz. Böylece abonelerimiz diledikleri anda diledikleri yerde TV izleyebilecekler.
Son olarak;  Vodafone’dan kampanyalı  iPhone 4S alan abonelerimiz; Vodafone Red’in ayrıcalıklı dünyasına da adım atıyor. Vodafone Red üyeleri, özel müşteri temsilcisi ve mobil hizmet ekibi Red Team ile GSM ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ve profesyonel hizmet alırken; seçkin markalarda sunulan indirimlerle ve üyelikleri boyunca tam 1 yıl süreyle faydalanabilecekleri Back-Up Kişisel Asistanlık Hizmeti ile  keyifli ve ayrıcalıklı bir dünyada buluşuyor.

Enuygun.com'un karşılaştırma tutkunu kullanıcılarına arz olunur!

 

En uygun iPhone 5 fiyatları için tıklayın

Tuğba Hacıbayramoğlu
2057 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.