Vodafone 1 TL'ye tablet kampanyası

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Vodafone günde 1 TL'ye tablet, 3 TL'ye de internet paketi kampanyası başlattı. Tüketicileri ucuz internetle tanıştıran yeni paketlerde kota aşım sorunu da yok.

Vodafone aboneleri dünyanın en büyük PC ve tablet üreticilerinden Lenovo’nın çıkardığı 7 ve 10 inçlik Smart Tab II’yi günde 1 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilecek. Üstelik kota aşımı ve limit sorunu olmayacak.

Kota aşım sorunu yok

Vodafone kampanyasına katılanlar dilerlerse 3 TL’den başlayan fiyatlarla internet paketi satın alarak internet bağlantısı da sağlayabilecek. Bu paketlerde kullanıcı istemedikçe tutar aşılamayacak. Çünkü kota dolduğu zaman paket duruyor. Kotasını dolduran aboneler haftalık veya günlük ek paket satın alabilecek.

Tablet alana ücretsiz Lig TV

Vodafone ayrıca tablet alanlara başka hediyeler de veriyor. Smart Tab II’nin 10 inçlik tabletini alanlar Lig TV’den yarı sezon maçlarını da ücretsiz izleyebilecekler. Tablet alan ilk 2 bin 500 aboneye Lig TV maçları hediye edilecek.

3G kullanıcısı 1 milyonu geçti

Türkiye’de toplam 19.3 milyon internet abonesinin 11.6 milyonunun mobil olduğu açıklandı. Temmuz 2009’da kullanılmaya başlanan 3G abone sayısının bugünlerde 40 milyonu geçtiği vurgulandı. Vodafone’nun diğer kampanyasını görmek için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz. Bu arada Turkcell’in akıllı telefon kampanyasına ve bir de Avea’nın 1 TL’ye akıllı telefon kampanyası yazılarımıza da göz gezdirebilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar