Ukraine International Airlines Kiev'den Riga ve Minsk'e direkt uçuyor


Tuğba Hacıbayramoğlu
9 Aralık 2019 | 26

2015 yazından itibaren Kiev'den Riga ve Minsk'e direkt uçmaya başlayacak Ukraine International Airlines, Ukrayna'nın başkentini Litvanya ve Belarus başkentlerine direkt bağlayacak. Her iki destinasyon için de bilet satışları başladı.

29 Mart'ta Riga'ya uçuyor

İlk uçuş 29 Mart'ta Kiev – Riga – Kiev hattında başlayacak ve seferler Boeing 737'lerle gerçekleşecek. Kiev – Riga arasında karşılıklı başlayacak seferler haftanın 7 günü düzenlenecek.

Minsk uçuşları 20 Nisan'da

20 Nisan'da başlayacak Kiev'den direkt Minsk uçuşları haftada 7 gün karşılıklı olarak gerçekleşecek ve seferler 25 Ekim 2015'e kadar sürecek.

 

Uçuş ağı genişliyor

Uçuş ağını sadece Avrupa'da değil, Orta Doğu ülkelerinde de geliştiren Ukraine International Airlines 2015 yazında Amman'a da direkt uçmayı planlıyor.

Ukraine International Airlines biletleri enuygun.com'da

Ukraine International Airlines'a ait biletlerinizi enuygun.com üzerinden ve mobil uygulamamızdan saniyeler içinde alabilir, en avantajlı fiyatlarla dilediğiniz gibi uçabilrsiniz. Uygulamamızı henüz telefonunuza indirmediyseniz, hemen indirmek için tıklayın

Tuğba Hacıbayramoğlu
2218 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.