Turkcell kendi tableti Turkcell Tablet’i 24 ay taahhütlü olarak ya da 59 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor. 14 Şubat’ta satışına başlanacak bu cihaz. 10.1 inc ve geniş ekrana sahip.

1.2 Ghz ve 4 çekirdek işlemcili tablet, 8 MP fotoğraf ve video çekebiliyor. İsteyenler Turkcell Tablet'e 24 ay taahhütlü olarak ayda 59 lira karşılığında sahip olabilecek. Bu fiyata 27 lira değerindeki 250 MB internet ve Turkcell Eğlence Paketi içeriği ve özel deri kılıf da dahil.

 

Her ay 50 şarkı bedava

Turkcell Tablet'te indirilen şarkılar, izlenen TV kanalları ve sinema paketi filmleri internet kotalarından da düşmüyor. Bunun için Turkcell her ay 50 şarkıyı bedava indirme fırsatı sunacak. İnternetiniz olmadan da bu şarkıları çalabileceksiniz. Ayrıca Turkcell Sinema paketi de 24 ay boyunca bedava. Kitaplık uygulamasıyla da 4 binden fazla kitaptan oluşan bir kütüphaneye sahip olabileceksiniz. 7 kitap tablet alanlara bedava verilecek. Dergi uygulaması ise tamamen bedava sunuluyor.

1 GB internetli fiyatı 65 lira İsteyenler

5 lira farkla Turkcell Tablet'e özel bluetooth hoparlörü de kontratlı olarak satın alabiliyor. Kurumsal müşteriler ise 1 GB internet paketi dahil 24 ay kontratla ayda 65 lira karşılığında Turkcell Tablet'e sahip olabilirler. Bu tabletin ayrıca 545 gram ağırlığında ve yapısıyla da Türkiye’deki en ince tablet bilgisayarı olduğu vurgulandı.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2336 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.