Türk Telekom’un 2012 ücretsiz kampanyaları

betulsungurlu

Türk Telekom’un 13 milyon kadar bireysel müşterisi bulunuyor. Aşağıdaki kampanyalar ise hemen hepimizin cebini ilgilendiriyor. Duymadık demeyin!

İçindekiler

Şehir içi, şehirler arası 600 dakika bedava

2011 yılı son çeyreğindeki faturalanan telefon trafiğiniz (şehir içi, şehirlerarası, yurt içi GSM ve uluslararası 1. Kademe) 10 dakikanın altında ise bu kampanya, 30.Temmuz.2012 tarihinden itibaren hattınıza 600 dakika bedava konuşma hakkı tanımlıyor. Özellikle bu aralar yazlıklarında bulunan Tük Telekom aboneleri, belirtilen kış aylarında yazlık evlerini yüksek ihtimalle kullanmadıklarından konuşma süreleri 10 dakikanın altında kalmıştır diye tahmin ediyor ve yazlıkçılara bu kampanyayı özellikle hatırlatıyoruz. 600 dakikalık bedava konuşma hakkı 12 ay boyunca kullanılabilecek. Bir kısım hakkınızı gelecek yaza da devredebilirsiniz bu durumda!

Kampanya’dan faydalabilecek tarife paketleri ise şöyle: Ev Avantaj 100, Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj 100 Artı, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600 Artı paketleri ile KlasikHATT, KlasikHATT Pazar, StandartHATT, StandartHATT Pazar tarife paketlerinden herhangi biri…

Bedava Konut Sigortası

Haziran ayında başlayan bu kampanya, 31 Aralık 2012’ye kadar devam ediyor. Yılsonuna kadar ev telefonu olan tüm Türk Telekom müşterileri, herhangi bir taahhüt ya da ücret ödemeden 5 bin TL teminatlı konut sigortasına sahip oluyor. Sunulan poliçe ise yangın, hırsızlık, dâhili su teminatı veriyor. “Hiç yoktan iyidir” dediğimiz bu kampanya ile konut sigortalı olmaya adım atmanızı dileriz.

Kampanyada verilen teminat tutarı 5 bin TL ile sınırlı! Evinize ait diğer tüm risklerinizi güvence altına alan avantajlı konut sigortası tekliflerine ulaşmak için https://www.enuygun.com/sigorta/konut-sigortasi adresinden faydalanabilirsiniz. Zorunlu Deprem Sigortası fiyatları hakkında bilgi ve teklif almak için ise https://www.enuygun.com/sigorta/dask adresini kullanabilirsiniz. Toplam 7 sigorta şirketinin acenteliği yapan Enuygun Sigorta, en avantajlı poliçeleri, fiyat ve teminat karşılaştırması yaparak sunuyor.

Ücretsiz Masal Servisi

Daha önce ücretli sunulan bu servis, 2012 yılında çocuklara ücretsiz masal anlatıyor. Kampanya süresi 31. Aralık.2012 tarihinde sonra erecek bu servis ile çocuklarınız 100’den fazla masalı ücretsiz dinleme imkânına sahip! Başvuru yapmanıza da gerek yok. Ev telefonunuzdan 444 11 66’yı çevirdiğinizde masallara ücretsiz ulaşıyorsunuz. Yaz tatili sona erip vaktini okul açılana kadar evde geçirmek zorunda kalan çocuklar için güzel ve nostaljik bir uygulama! Tecrübe etmenizi öneririz.

Yıl sonuna kadar internet nakli bedava!

TTnet’in bu yıl başlattığı kampanya ile 31.12.2012 tarihine kadar nakil işlemleri ücretsiz gerçekleştirilecek. Normalde taşınma gibi durumlarda internetinizin yeni adresinize nakli için 24 TL ücret alınıyordu. İhtiyacınız varsa ya da olursa ücretsiz nakil işlemi için size en yakın Türk Telekom Müdürlüğü’ne ya da TTnet bayisine kimlik belgeniz ile başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Akşam 7’den sabah 7’ye evden konuşmak bedava!

2010 yılında başlatılan bu kampanya, 2012 itibariyle kalıcı bir kampanyaya haline dönüştürüldü. Akşam 7’den sabah 7’ye kadar ev telefonlardan yapılan şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerin tamamı bundan sonra hep bedava! Türk Telekom’dan yapılan açıklamaya göre abonelerin yüzde 70’i bu kampanyadan yararlanıyor. Kalan yüzde 30’daki tasarruf severlere de biz hatırlatmak istedik.

Bu kampanyadan yararlanabilecek tarifelere http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/guncel/haber/Turk-Telekom-30-Adet-7den-7ye-Tarifeleri.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.


betulsungurlu
Betül Sungurlu
140 Yazı
ODTÜ Havacılık Mühendisliği ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA mezunu. Ar-ge, banka, yatırım ve danışmanlık şirketlerinde 10 yıldan fazla çalıştı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar