Türk Hava Yolları, Endonezya’nın dünyaca ünlü turistik adası Bali’ye direkt uçuşlara başladı. Haftada 7 sefer yapılacak uçuşlar, filoya yeni katılan Boeing 787-9 Dreamliner uçağı ile yapılacak.

Yılın her mevsimi gidilebilir

Balayı çiftlerinin, sörf severlerin ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenlerin özellikle tercih ettiği yerlerin başında gelen Bali’ye yılın her mevsimi gidilebilir. Ancak Ekim ve Mart arası daha çok yağış aldığından, Nisan’dan Ekim ayına kadarki dönemde gitmek daha doğru olacaktır. Yalnız yazın Temmuz ve Ağustos aylarında turist yoğunluğundan dolayı fiyatların daha yüksek olacağını hatırlamak isteriz. Yazın yağmur yağsa bile kısa süreli olacaktır.

Türk Hava Yolları Bali uçuşlarına başladı

Açılışa özel fiyatlar

Palmiye ağaçlarının gölgesinde turkuaz rengi bir deniz ve beyaz kumsallara İstanbul’dan direkt uçuşla ulaşmak büyük avantaj. Bali’de muhteşem denizine girmeden, egzotik meyvelerinden tatmadan, sörf yapmadan, tapınaklarını ziyaret etmeden, pirinç tarlaları ve yanardağını görmeden dönmeyin. Türk Hava Yolları’nın açılışa özel uçuşların biletleri 748 dolardan satışa çıktı.

Türk Hava Yolları Bali uçuşlarına başladı

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.