Türev Araç Kiralama Entegrasyonu Enuygun’da!

busraguzeller

Türkiye’nin teknoloji odaklı seyahat şirketi Enuygun olarak 2022 yılı şubat ayından beri araç kiralama hizmeti veriyoruz. Araç kiralama ürünümüzde de tıpkı uçak bileti ve otobüs bileti ürünlerimizde olduğu gibi kullanıcılarımıza farklı firmaların tekliflerini tek ekranda karşılaştırma fırsatı sunuyoruz. Bizi tercih eden kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için 2023 yılı nisan ayı itibarıyla 102 araç kiralama firmasıyla çalışıyoruz. 102 firmanın tekliflerini en hızlı ve en doğru şekilde karşılaştırmak için tedarikçi firma entegrasyonunun yaklaşık %90’ını Türev WebRent Araç Kiralama yazılımı ile sağlıyoruz.

araç kiralama

Türev WebRent Araç Kiralama tedarikçi firmalarla web sitenizin kolayca entegre olmasını sağlayan bir yazılım ve bu yazılım sayesinde filo yönetimi, kiralanan araçların takibi ve hizmetle ilgili detaylı raporlar oluşturmak çok kolay oluyor. Yazılım sayesinde birlikte çalışmak istediğiniz firmaları sitemize entegre ettikten sonra direkt satış yapmaya başlayabiliyoruz. Türev Yazılım kiralama şirketlerine sunmuş olduğu hizmetler ile şirketlerin tüm süreçleri tek bir portal üzerinden yönetmelerine imkan tanıyor.

Sen de kısa süreli ya da uzun süreli araç kiralama ihtiyaçların için aracını Enuygun’dan güvenle kiralayabilirsin. Sunduğumuz kullanıcı dostu arayüz sayesinde aracını kiralamak istediğin rotayı ve tarihleri girerek saniyeler içerisinde alanında öncü çok sayıda firmanın tekliflerini karşılaştırabilir ve bütçene en uygun aracı Enuygun güvencesiyle kiralayabilirsin.

Araç Kiralama


busraguzeller
Büşra Güzeller
183 Yazı
İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun oldu. Kariyeri boyunca farklı ajanslarda metin yazarı olarak çalıştı. Darcy adlı köpeğiyle vakit geçirmeyi, yeni yerler keşfetmeyi ve gurme rotaların izini sürmeyi seven yazar Enuygun'un sevilen seyahat içeriklerini üretiyor.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN