Pegasus Havayolları, Trabzon'dan Rusya'nın liman kenti Soçi şehrine direkt uçulara başlıyor. 11 Ekim'de başlayacak uçuşlar haftada iki gün karşılıklı olarak gerçekleşecek.

Yurtdışı tüm uçuşları direkt İstanbul'dan olduğunu düşünmeyin. Pegasus Havayolları, Trabzon'dan Soçi'ye uçuşlara başlıyor. Tabi isterseniz yurdun başka kentlerinden Trabzon'a aktarma yaparak Soçi'ye uçabilirsiniz.

Uçuşlar 11 Ekim'de başlıyor

11 Ekim'de başlayacak Trabzon - Soçi uçuşları Salı ve Cuma günleri yapılacak. Uçuş saatleri şöyle:

Trabzon'dan Soçi'ye saat 01:55

Soçi'den Trabzon'a ise yerel saatle 05:05

Trabzon-Soçi uçuşları başlıyor

Kış olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak

7-23 Şubat 2014 tarihinde gerçekleşecek kış olimpiyatları ev sahipliği yapacak Soçi, gerçektende doğal güzelliklere sahip bir Rus kenti. Olimpiyatları izlemek ya da Soçi'ye turistik seyahat yapmayı planlıyorsanız açılışa özel fiyatları kaçırmayın. Uçak biletleri 49,99 Euro'dan satışta. Sizin için Enuygun.com uçak bileti sayfamızda arama yaptım ve gidiş dönüş vergiler dahil yaklaşık 300 TL'ye bilet var.

Otel rezervasyonu da yapabilirsiniz

Soçi'de ote araması yapmak isterseniz de enuygun.com/otel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Enuygun.com size uçak bileti satın alma kolayığının yanısıra otel araması ve rezervasyonlarında da kolaylık sağlıyor.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.