THY ve Anadolujet biletlerine seçim düzenlemesi

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY, 18 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında Türkiye çıkışlı ve varışlı tüm THY ve Anadolujet seferlerine bilet alanların, biletlerini iptal edebileceklerini açıkladı. Seçim dönemi bilet iptallerine ilişkin işlemlerin, 15 Mayıs'a kadar yapılması gerekiyor.

Ücretsiz iade yapılabilecek

24 Haziran'da yapılacak Genel seçimler nedeniyle 18 Haziran ve 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında bilet satın alan Türk vatandaşları, dilerlerse biletlerini iptal edebilecek ya da farklı tarihlere aktarabilecek. Konuştuğumuz bir THY yetkilisi iptallerle ilgili “Yeni rezervasyon 1 Ağustos 2018'e tarihine kadar her hangi bir THY ya da Anadolujet uçuşuna yapılması durumunda ilgili uçuştaki müsaitlik durumuna bakılarak aynı kabinde ücretsiz olarak yapılacak. 1 Ağustos'tan sonraki bir tarihe değişiklik içinse orjinal ücret kurlaları geçerli olacak. Güzergah değişikliklerinde ise mevcut iptal iade kuralları geçerli olacak” açıklamasını yaptı.

Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz

Değişiklik ya da iptallerin aktarmalı uçuşları kapsamayacağı da belirtildi. Sizin de seçim dönemi için daha önceden alınmış THY ya da Anadolujet biletleriniz varsa, 0850 333 88 88 numaralı hattımızı arayıp değişiklik ya da iptal işlemleriniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Unutmayın işlemlerinizi 15 Mayıs 2018'e kadar yapmanız gerekiyor.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2038 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar