THY, Ürdün Akabe seferlerine başladı

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY Ürdün’ün güneyindeki Akabe şehrine tarifeli seferlere başladı. 3 Nisan’da başlayan seferler Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri karşılıklı olarak yapılacak. 31 Mayıs’a kadar bilet almanız durumunda gidiş dönüş her şey dahil 99 Euro’ya bilet bulabilirsiniz.

Ürdün’ün tek limanı Akabe

Ürdün’ün denize açılan tek limanı olması sebebiyle stratejik bir öneme sahip. Günümüzde Ürdün'ün önemli bir gelir kaynağı olan fosfat, Akabe limanından ihrac edilmektedir. Vikipedi’den edindiğimiz bilgiye göre önemli bir ticaret merkezi olan şehirde aynı zamanda lüks oteller ve bir de havaalanı mevcut. Akabe'nin hemen yanında İsrail'in Elyat şehri bulunmaktadır.

 

Hemen bilet satın alabilirsiniz

Uçuş noktalarını her geçen gün arttıran THY, Dünyanın en çok noktasına uçan havayolu firması özelliğini sürdürüyor. THY ile Ürdün Akabe’ye gitmek ya da başka noktalara uçmak isterseniz uçak bileti sayfamıza girmeniz yeterli. Dilediğiniz havayoluyla aktarmalı ya da aktarmasız enuygun uçak biletlerini görebilir, dilerseniz ön rezervasyon yapabilir ya da hemen satın alabilirsiniz. Başlangıca özel seferler, gidiş dönüş 99 Euro’dan satışa çıkardı.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar