THY, Marsilya, Köstence, Tallinn ve Lüksemburg seferlerine başlıyor


Tuğba Hacıbayramoğlu
| 1 Dakikalık Okuma| 42 |Güncellenme : 10 Aralık 2019

Türk Hava Yolları (THY) Haziran ayığında uçuş ağına; Marsilya, Köstence, Tallinn, Vilnius şehirlerini ve Lüksemburg'u da ekliyor.

THY, genişleyen uçuş ağına haziran ayında da 6 yeni destinasyon ekliyor. THY, bugün başlattığı Suudi Arabistan'ın Al-Kasım şehrine seferlerinin ardından Haziran ayında Fransa'nın Marsilya, Romanya'nın Köstence, Estonya'nın Tallinn, Litvanya'nın Vilnius şehirlerine ve ve Lüksemburg seferlerine başlıyor.

Marsilya’ya haftada 4 gün

THY, Fransa'da Paris, Lyon, Nice ve Toulouse'un ardından uçuş sağlayacağı 5. nokta olan Marsilya ilk seferini 4 Haziran 2013'den itibaren salı, çarşamba, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı gerçekleştirilecek. İstanbul'dan Marsilya'ya uçak bileti vergiler dahil gidiş-dönüş 99 Euro'dan başlayacak.

Romanya’da Bükreş’ten sonra Köstenceye’de uçuyor

Romanya'da Bükreş'in ardından uçuş sağlanacak 2. nokta olan Köstence'ye seferler, 7 Haziran 2013'den itibaren haftada 3 gün olmak üzere İstanbul'dan karşılıklı gerçekleştirilecek. İstanbul'dan Köstence'ye tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 99 Euro'dan başlayacak.

Tallin ve Vilnius seferleri başlıyor

THY ayrıca Estonya'nın başkenti Tallinn ve Litvanya'nın Vilnius şehrine seferlere de başlıyor. İstanbul'dan Tallinn-Vilnius'a tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 220 Euro'dan başlayacak.

Lüksemburg seferleri 25 Haziran'a başlıyor

THY'nin Lüksemburg seferleri ise 25 Haziran'da başlayacak. Salı, çarşamba, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftada 4 gün karşılıklı gerçekleştirilecek uçuşlar tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 99 Euro'dan başlayacak.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2331 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.