THY 25 Mayıs’tan itibaren Malta uçuşlarına başlıyor. Haftada 3 gün yapılacak uçuşların biletleri gidiş dönüş 99 Euro’dan satışa çıktı. Özellikle Türk öğrenicilerinin İngilizce dil okullarına büyük ilgi gösterdiği Malta bileti kampanyası 25 Haziran’a kadar devam edecek.

Malta uçuşları Salı, Çarşamba ve Cumartesi hafta 3 gün karşılıklı olarak yapılacaktır. Maltya’ya gitmeyi planlıyorsanız erken bilet alarak gidiş dönüş 99 Euro’luk kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bunun için uçak bileti sayfamıza girerek bilet satın alabilir ya da fiyatlarına göz gezdirebilirsiniz.

Hem tatil hem İngilizce

Malta Adası özellikle İngilizce öğrenmek isteyen Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği yerlerin başında geliyor. Malta 'Hem Tatil hem İngilizce' sloganıyla sadece Türk değil tüm dünyadan öğrencilerin İngilizce öğrenmeye gittiği bir ülke. Gündüz ders görüp öğleden sonra denize girmek keyifli bir tercih oluyor. Bu ada ülkesinde İngilizce ikinci dil olmasına rağmen sokakta, restaurantta otelde her yerde herkesin İngilizce konuştuğuna tanıklık edebilirsiniz.