THY, Malezya, Estonya, Litvanya ve Kamerun'a uçuyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Uçuş ağını her geçen gün arttıran ve dünyanın en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi olan THY, yeni uçuş noktaları daha açıkladı. THY Kamerun’un başkenti Douala, Gabon’un başkenti Libreville, Estonya’nın başkenti Tallinn, Litvanya’nın başkenti Vilnius ve Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a uçma kararı aldı.

THY, Dauala ve Libreville seferlerine başladı. Tallin ve Vilnius’a Haziran’da, Kuala Lumpur’a ise Nisan’da uçmaya başlayacak. THY’nin yeni uçuş noktalarından ya da diğer uçuşlarından bilet satın almak için uçak bileti sayfasını tıklamanız yeterli. Ön rezervasyon yapabilir ya da direkt bilet satın alabilirsiniz. . Dilerseniz bu şehirlere şöyle bir göz atalım…

 

Kaula Lumpur: Asya’nın önemli finans merkezi ve turizm kenti olan Kuala Lumpur, aynı zamanda Malezya’nın da başkentidir. Bu kozmopolit şehir etnik ve dinsel açıdan pek çok milleti barındırmaktadır.

Tallinn: Estonya’nın başkenti Tallinn, Baltık Denizi kıyısında şirin bir liman kentidir. Tarihi eserleri, parkları, bahçeleriyle hem Rus hem de Finlandiya mimarisinin etkilerini taşır. Turizm gelirleri her geçen yıl artan bir şehirdir.

Vilnius: Litvanya’nın başkenti Vilnius tarihi bir kenttir ve eski şehir UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınmıştır. Yine bu kent, ülkenin en önemli ekonomi merkezidir.

Afrika'da 2 yeni ülkeya daha sefer

Douala: Kamerun’un başkenti ve ülkenin en büyük liman şehridir. Petrol, kakao ve kahve ihracatçısı olan bu şehre seferler başladı.

Libreville: Orta Afrika ülkesi olan Gabon’un başkenti Libreville kereste ticaretiyle dikkat çeken bir şehirdir. Ayrıca gemi tersaneciliği ve kauçuk ihracatı yapan önemli bir liman kentidir.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar