THY Kütahya uçuşlarına başladı

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Türk Hava Yolları uçuş ağını genişletmeye devam ediyor. THY şimdi de Kütahya uçuşlarına başladı. Kütahya’ya vergiler dahil açılışa özel 79 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Zafer Havalimanı'na yapılacak uçuşlardan Kütahya, Afyon ve Uşak yolcuları da yararlanabilir.

THY’nin 36. uçuş noktası Kütahya oldu. İstanbul’dan Kütahya’ya Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri, Kütahya’dan İstanbul’a ise yine Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri uçabilirsiniz. İstanbul-Kütahya uçağı saat 13:50’de Kütahya- İstanbul uçağı ise15:35’de kalkacak.

Kütahya, Afyon ve Uşak yolcuları kalmasın!

THY’nin Kütahya uçuşları yeni açılan Zafer Havalimanı’na olacak. Bu havalimanın en önemli özelliği Kütahya, Afyonkarahisar ve Uşak illerine yarım saat mesafede bir yerde olması. Böylelikle THY’nin Kütahya uçuşlarını Uşak ve Afyonkarahisar’a gitmek isteyenler de kullanabilecek.

 

Uçuşlar yeni açılan Zafer Havalimanı’na

THY aynı zamanda Zafer Havalimanı’na ilk uçan şirket oldu. Kütahya’ya bilet satın almak için dilerseniz Enuygun.com’u kullanabilirsiniz. Uçak bileti sayfasını tıklayarak internet üzerinden peşin ya da taksitli bilet satın alabilirsiniz. Hemen sizin için bilet araması yaptım. Vergiler dahil gidiş dönüş 143 TL’ye bilet satın alabilirsiniz.

Yılbaşında Afyon’da termal keyfi

Yılbaşı tatilinde Pazartesi günü de izin alarak hafta sonunu birleştirip Kütahya seyahatine çıkabilirsiniz. Ya da Afyon’daki kaplıca otelleri de kış için iyi bir tatil tercihi olabilir.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar