İçindekiler

Türk Hava Yolları, 13 Haziran’a kadar İstanbul’dan tüm Türkiye’ye, Anadolu’dan da İstanbul’a tek yön her şey dahil 94 TL’ye bilet kampanyası başlattı.

3 Mayıs 13 Haziran tarihleri arasından İstanbul’dan Konya, Hatay, Sivas, Şanlıurfa, Erzincan, Denizli, Elazığ, Adıyaman, Ağrı, Muş, Kars, Mardin’e her şey dahil 94 TL’ye uçabilirsiniz.

3 Mayıs -13 Haziran tarihleri arasında

Yine Anadolu’dan yukarıdaki tüm şehirlerden İstanbul’a tek yön her hey dahil 94 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. Bu kampanya 3 Mayıs -13 Haziran tarihleri arasındaki bilet alımları ve uçuşlarında geçerli. Ve biletlerinizi tek yön olarak almanız gerekiyor.

 

Otobüs bileti yerine

Özelikle Elazığ, Erzincan, Adıyaman, Ağrı, Mardin gibi ucuz uçak biletinin olmadığı şehirler için avantajlı bir kampanya. Memleketine uçakla gitmek isteyenlere duyurulur. 90-100 TL otobüs bileti yerine THY konforuyla 1 ya da 2 saatti memleketinize gitme avantajını kaçırmayın. Bunun için enuygun.com uçak bileti sayfasına girmeniz yeterli. Gideceğiniz şehri seçerek uçak bileti satın alabilir ya da ön rezervasyon yapabilirsiniz. Biletlerinizi dilerseniz taksitli de satın alabilirsiniz.

Sınırlı sayıda koltuk

Unutmayın bu kampanya sınırlı sayıda koltuklar için geçerli. Acele edip biletiniz satın almanız gerekiyor. Yazın 200 ya da 300 TL’lere kadar çıkan uçak biletleri olduğunu hatırlatalım.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar