THY ile Ramazan'da tüm Türkiye 99 TL

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY, Ramazan ayında tüm Türkiye’ye 99 TL’ye uçabileceğiniz geleneksel kampanyasını bu yıl da başlattı. 18 Haziran- 29 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’dan tüm Türkiye’ye, tüm Türkiye’den de İstanbul’da tek yön her şey dahil 99 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. Seyahat dönemi Ramazan ayını yani 9-29 Temmuz tarihlerini kapsıyor.

Tek yön bilet alımlarında geçerli

Bu kampanya kapsamında acele ederseniz İstanbul’dan Antalya, Bodrum, Dalaman, Trabzon, Erzurum, Gaziantep, İzmir gibi yurdun her yerine tek yön her şey dahil 99 TL’ye uçabilirsiniz. Bunun için acele etmenizde fayda var. Çünkü kampanya, sınırlı sayıda koltuk için geçerli. Ben sizin için çeşitli destinasyonlara arama yaptım ve tek yönde her şey dahil 99 TL’ye uçak bileti buldum.

9-29 Temmuz tarihlerini kapsıyor

9-29 Temmuz tarihleri arasındaki uçuşları kapsayan kampanyada İstanbul’dan Türkiye’nin her yerine, tüm Türkiye’den de İstanbul’a uçmanız mümkün. Ancak Adana-Ankara gibi farklı hatlarda kampanya geçerli değil. Yine bu kampanya tek yön alımlarında geçerli oluyor. Çift yön bilet satın alacaksanız iki kere işlem yapmanız gerekiyor. Önce gidiş, sonra dönüş biletini satın alabiliriniz.

Özellikle Ramazan ayını memleketinde geçirmek isteyenler THY’nin bu fırsatını kaçırmayın.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar