THY'den Temmuz ayı yurtdışı kampanyaları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY’nin Temmuz kampanyasıyla gidiş dönüş 149 Euro’ya Üsküp, Köstence, Hurgada, Tiran ve Batum’a uçabilirsiniz.

Yaz geldi uçak biletinde kampanyalar bitti zannetmeyin. THY, Temmuz ayında bazı şehirlere promosyon biletleri koydu. Buna göre Makedonya’nın başkenti Üsküp’e, Romanya’da Köstence’ye, Mısır’ın dalış cenneti Hurgada’ya, Arnavutluk’un başkenti Tiran’a ve Gürcistan’a Batum’a gidiş dönüş her şey dahil 149 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Üsküp’e gidiş dönüş 149 Euro'ya bilet

1-7 Temmuz arası gidiş, 4-21 Temmuz tarihleri arasında ise dönüş biletiniz satın alırsanız Üsküp’e her şey dahil gidiş dönüş 149 Euro’ya bilet satın alabilirsiniz. Kampanya kapsamında biletlerinizi 7 Temmuz’a kadar bilet satın alabilirsiniz.

Tiran’a uygun bilet

Arnavutluk’un başkenti Tiran’a ise 1-7 Temmuz tarihleri arasında gidiş, 4-21 Temmuz tarihleri arasında ise dönüş biletini, en fazla 14 gün kalmanız halinde gidiş dönüş her şey dahil 149 Euro’ya satın alabilirsiniz.

Köstence ve Hurgada

Romanya’nın Köstence kentine de 7 Haziran-7 Temmuz tarihlerinde arasında yine gidiş dönüş her şey dahil 149 Euro’ya bilet satın alabilirsiniz.

Mısır’ın dalış cenneti Hurgada’ya 8-14 Temmuz tarihleri arasında gidiş 11-28 Temmuz tarihleri arasında ise dönüş bileti satın alırsanız 149 Euro’ya uçabilirsiniz. En fazla 14 gün kalış süresini geçirmemeniz lazım.

Gürcistan’da Batum’a 1-7 Temmuz tarihleri arasında gidiş, 4-21 Temmuz tarihleri arasında dönüş bileti satın alırsanız yine 149 Euro’ya bilet bulabilirsiniz. THY ile ayrıca Muslu, Bingazi, Bahreyn, Muscat ve Dakka’ya da uygun fiyata uçabilirsiniz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar