Balkanlarda Atalarınızın izini sürmek, tarihi, şirin, bir o kadar da hüzün dolu Saraybosna sokaklarında dolaşmak isterseniz THY’nin kampanyasını kaçırmayın. Türk Hava Yolları, Saraybosna’ya her şey dahil gidiş dönüş 166 Euro’ya uçak bileti kampanyası başlattı. Kampanya tarihi de çok geniş bir aralığı kapsıyor. 31 Mart 2014’e kadar ki uçuşlar için geçerli. Ancak uçuşlarınızın Salı ve Çarşamba günü olmasına özen gösterin.

Son yılların moda turu Balkanlar. Balkanlar’ın da en önemli şehirlerinin başında da Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna geliyor. Saraybosna, yıllarca savaş haberleriyle gündemimize oturdu. Kent bugün savaşın izlerinden kurtulmuş. 500 sene Osmanlı egemenliğinde kalan bu şehirde kendinizi yabancı hissetmezsiniz. Çarşısında dolaşırken de, meşhur Boşnak böreğini ya da kebabı yerken de. THY’nin her şey dahil gidiş dönüş 166 Euro’ya bilet kampanyası gerçekten de sizlere harika bir seyahatin kapısını açabilir. Hele sizlerin de annesi, babası, dedesi, ninesi bu topraklardan geldiyse…

Fırsatı kaçırmayıp mutlaka gitmenizi tavsiye ederim. Bu kampanya 31 Mart 2014’e kadarki bilet alımlarında geçerli. Kampanya Salı ve Çarşamba günleri uçuşlarını kapsıyor ancak diğer günlerde de bu fiyatlara yakın bilet bulabildim. Saraybosna’ya gittiniz. Neler yapabilirsiniz? Bu sorunun yanıtı da aşağıda.