İçindekiler

THY, Almanya’nın Düsseldorf şehrine her şey dahil gidiş dönüş 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla bilet kampanyası başlattı. 30 Kasım’a kadar süren bilet alımlarında geçerli bu kampanyanın biletleme tarih aralığı 10 Temmuz – 30 Kasım tarihlerini kapsıyor.

Moda ve fuar kenti

Düsseldorf, Ren nehri kıyısında kurulmuş moda ve fuar kentidir. Şehir tasarım ve endüstriyel fuarlarıyla ünlüdür. 600 bin nüfuslu kentte, fuar yoğunluğu olduğu için otel sayısı konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Düsseldorf’un en ünlü yeri ise meyhane ve birahaneleriyle ünlü Altstadt Semti’dir. Burası halk arasında dünyanın en uzun barı olarak anılmaktadır. Siz de Düsseldorf ya da yakınındaki Köln şehrine gitmek istiyor, fuar ziyaretinde bulunmayı ya da stand açmayı planlıyorsanız, THY’nin bu kampanyasını kaçırmayın. Kampanyada biletleme ve seyahat tarihlerini bir kez daha hatırlatalım…

Seyahat Başlangıç Tarih Aralığı: 28 Ekim 2013 – 31 Aralık 2013

Biletleme Tarih Aralığı: 10 Temmuz 2013 – 30 Kasım 2013

Düsseldorf'a gitmek için https://www.enuygun.com/ucak-bileti/ sayfamızdan bilet satın aldıktan sonra otel sayfamızı ziyaret ederek kendinize otel seçebilir ve dilerseniz rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.