Basel, Zürih, Cenevre, Aşkabat ve Abu Dabi uçuşlarında kampanya

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY ile yurt dışına indirimli fiyatlarla uçmak için acele edin. İsviçre'nin Basel, Zürih, Cenevre, Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat ve Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'ye uygun fiyatlarla uçmak için biletinizi hemen alın. Bu kampanyayla örneğin Haziran ayında İsviçre'ye her şey dahil 79 Euro'dan başlayan fiyatlarla uçak bileti var.

İsviçre'ye 79 Euro'dan başlayan fiyatlarla

İsviçre'nin Basel, Zürih ve Cenevre şehirlerine gitmek isteyenler... THY'nin bu kampanyasıyla 22 Temmuz'a kadar satın alacağınız biletlerle, 6 Haziran-22 Temmuz arası her şey dahil 79 Euro'dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Kampanya koşulları

06 Haziran-22 Temmuz 2016 tarihlerine kadar yapılacak seyahatlerde geçerli

Aşkabat'a 168 dolara uçun!

Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat için THY bir promosyon kampanyası düzenledi. Buna göre 31 Mayıs'a kadar yapılacak bilet alımlarında geçerli olmak üzere, 30 Haziran'a kadar yapılacak uçuşların biletleri 168 dolardan satışa çıktı.

Kampanya koşulları

31 Mayıs'a kadar yapılacak bilet alımlarında 30 Haziran'a kadar yapılacak seyahatlerde

 

Abdu Dabi biletleri 180 dolardan başlayan fiyatlarla

Dubai yolcuları ya da Abu Dabi'ye gidecekler 2016 yılının son haftasına kadar 180 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Bu kampanya ile de 23 Mayıs'a kadar satın alacağınız biletlerle 25 Aralık 2016 tarihine kadar yani bu yılın son haftasına kadar 180 dolardan başlayan fiyatlara uçabilirsiniz. Kampanyalardan faydalanmak için tarih aralıklarına dikkat ederek uçak bileti sayfasından bilet satın almanız yeterli. Unutmayın kampanya biletleri sınırlı sayıda koltuklarda geçerlidir.

Kampanya koşulları

23 Mayıs'a kadar yapılan bilet alımlarında

25 Aralık 2016 tarihine kadar yapılacak seyahatlerde

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar