THY'den 74 TL'ye kayak kampanyası


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
10 Aralık 2019 | 55

Yazdan kalma sıcaklıklar yaşadığımız bu günlerde kış için tatil planı yapan var mı? Henüz yapmadıysanız THY sizin için kayak kampanyası başlattı bile. İstanbul’dan tek yön Erzincan, Kayseri, Kastamonu, Ağrı, Erzurum, Elazığ hatta İzmir ve Antalya’daki kayak merkezlerine her şey dahil tek yön 74 TL’den başlayan fiyatlarlauçak bileti satın alabilirsiniz.

Tek yön her şey dahil 74 TL

THY’nin bu kampanyasıyla Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi’ne, Kayseri’de Erciyes’e, Kastamonu’da Ilgaz’a, Erzurum’da Palandöken’e, Ağrı’da Küpkıran’a, Elazığ’da Hazarbaba’ya hatta sıcaklıklarıyla ünlü kentlerimiz Antalya’da Saklıkent ve İzmir’de Bozdağ kayak merkezlerine uygun fiyata uçabilirsiniz. THY bu kampanyasıyla Türkiye’nin ünlü kayak merkezlerinin bulunduğu şehirlere yönelik uygun fiyatlı bir kampanya hazırlamış. Kampanyada tek yön her şey dahil 74 TL.

Tek yön her şey dahil 74 TL

Ucuz Uçak Bileti Bulun

Kampanya 29 Mart’a kadar sürüyor

Kampanya 29 Mart tarihine kadar geçerli. Tabi erkenden bilet satın alanlar bu fiyatlara uçabilecek. Son dakika bilet satın alımlarında bu fiyatları bulmanız zor.

Alternatif kayak parkuru arayanlar

Özellikle Uludağ ve Kartalkaya dışında başka kayak merkezlerini merak ediyorsanız bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Erzurum Palandöken, Kastamonu Ilgaz ve Kayseri Erciyes kayak merkezleri gerek pistleri ve gerekse de tesisleriyle kayak severlerin beğendiği yerlerin başında geliyor.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2153 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.