THY’nin Sabiha Gökçen uçuşlarındaki kampanyası devam ediyor. Buna göre şimdi bilet almanız durumunda yazın, sadece yazın da değil 26 Ekim’e kadar İzmir, Muğla, Antalya, Ankara ve Kıbrıs’a uygun fiyata uçabilirsiniz.

İstanbul’dan İzmir’e şimdi bilet almanız durumunda 26 Ekim 2013’e kadar yani yaz boyunca 59 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Sizin için bilet araştırması yaptım ve Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında gidiş dönüş 118 TL’ye bilet satın alabileceğiniz bu kampanyanın ayrıntılarına baktım. Çeşme, Kuşadası gibi tatil yörelerine gitmek isteyenlere duyurulur.

Uçuşlar Sabiha Gökçen’den

THY’nin bu kampanyasıyla sadece İzmir değil, Antalya’ya da 59 TL’ye uçabilirsiniz. 26 Ekim’e kadar İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Antalya’ya şimdiden uçak bileti almanız durumunda yaz ayları için oldukça uygun fiyata uçmanız mümkün. Aynı kampanya başkent Ankara'yı da kapsıyor. Ankara'ya da şimdi bilet alırsanız 26 Ekim'e kadar her şey dahil 59 TL'ye uçabilirsiniz.

 

Fethiye, Marmaris ve Datça’ya gitmek isteyenler

Yine THY kampanyasıyla Antalya’dan Muğla’ya 59 TL’den başlayan fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz. Fethiye, Marmaris, Datça, Göcek vs. gitmek isteyenler Dalaman havalimanına biletleri şimdiden almaları durumunda gidiş dönüş 118 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirler. Bu kampanya da 26 Ekim’e kadar geçerli.

Üstelik bu kampanyayla Ramazan ve Kurban Bayramı haftalarına yakın tarihlerde için de bilet alabilirsiniz. Bayram tatillerinden bir iki gün önce gidiş bir iki gün sonra dönüş biletlerini şimdiden almanız durumunda gidiş dönüş 120 TL’ye uçak bileti sahibi olabilirsiniz. Yazın bayram dönemlerinde oldukça yükselen fiyatları düşünerek bu önerimizi dikkate almanızı tavsiye ederim.

Kıbrıs’a gidiş dönüş 173 TL

THY’nin yurtiçi kampanyası ayrıca Kıbrıs uçuşlarını da kapsıyor. Kıbrıs’a, Lefkoşa’ya gidiş dönüş 173 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. Hatta Haziran ayı için gidiş dönüş 167 TL’ye bile bilet buldum. Tatile gitmesi kolay da ulaşım pahalı diyenlere duyurulur. Bu fiyatlara otobüse bileti bile almanız zor…

THY'nin benzer bir kampanyası da yurtdışı için var. Konuyla ilgili ayrıntılara THY'den 99 Euro'luk yurtdışı kampanyası başlıklı yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2335 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.