THY kış için erken bilet kampanyası başlattı. 1 Eylül’e kadar bilet almanız halinde Aralık ayı ile Mart ayları arasında istediğiniz tarihte tek yön 44 TL’ye uçabilirsiniz.

THY erken kış kampanyası başlattı. Buna göre 27 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında bilet alanlar 1 Aralık 2013 tarihi ile 31 Mart 2014 tarihleri arasında tek yön her şey dahil 44 TL’ye uçabilecekler. Kampanya sömestr dönemi uçuşlarını da kapsıyor.

İç hatlarda geçerli

THY’nin bu kampanyası iç hat direkt uçuşlarında geçerli. Kıbrıs Ercan ve Hopa hatları kampanya kapsamına alınmamış. Siz de THY’nin bu çok avantajlı kampanyasından faydalanmak istiyorsanız hemen uçak bileti sayfamıza girebilirsiniz.

Kolayca bilet satın alabilirsiniz.

Enuygun.com uçak bileti sayfasında THY ile yukarıda belirtilen tarih aralığında yurt içinde istediğiniz yere uygun fiyata bilet satın alabilirsiniz. Özellikle sömestr tatili için kaymaya ya da memleketine gitmeyi planlayanlar için çok avantajlı bir kampanya.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.