THY'den 44 TL'lik yeni kış kampanyası

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

THY kış için yeni bir kampanya daha başlattı. 29 Eylül’e kadar bilet alımlarında, Ocak ayından Mart ayına kadar iç hat uçuşlarını tek yön her şey dahil 44 TL’den başlayan fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsiniz.

Kış kampanyalarına başlayan THY, 5 günlük yeni bir kampanya daha başlattı. Buna göre tüm Türkiye’ye tek yön her şey dahil 44 TL’den uçabilirsiniz. Kampanyanın biletleme tarih aralığı ise şöyle:

Satış dönemi: 24 Eylül – 29 Eylül 2013

Seyahat dönemi: 03 Ocak 2014 – 31 Mart 2014

Sömestr tatilini kapsamıyor

THY’nin bu kampanyalı biletleriyle Ocak ve Mart ayları arasında ucuza uçabilirsiniz. Ancak bu kampanya sömestr dönemi olan 24 Ocak - 10 Şubat tarihlerini kapsıyor. Uygun fiyatlı bu kampanya biletlerinden satın almak için uçak bileti sayfasına girmemiz yeterli.

İptal iade yapılamaz

Bu arada kampanyalı ya da promosyon biletlerinde değişiklik ya da iade yapılamadığını hatırlatalım. Sadece THY değil diğer havayolu firmalarında da genelde kampanyalı biletlerde iptal iade yapılamıyor. Zaten bilet satın alırken ekranda böyle bir uyarı görürsünüz. Aynı zamanda THY'nin bu kampanyasının sınırlı sayıda koltuk için geçerli olduğunu da bir kez daha belirtelim.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar