Yurtdışında 84 noktaya indirim kampanya düzenleyen THY şimdi de iç hatlarda herşey dahil 44 liraya bilet satışa çıkardı.

THY, 24 Eylül-30 Eylül tarihleri arasında bilet satın almaları durumunda 1 Aralık 2012 ile 31 Mart 2013 tarihleri arasındaki uçuşlar için bilet fiyatlarını 1 TL olarak belirledi. Vergilerle birlikte yurt içinde toplam 44 liraya pekçok noktaya uçabileceksiniz. Hemen enuygun.çom uçak bileti sayfasını tıklayın bu haftaki bu kampanyayı kaçırmayın... Yurtiçinde Adana'dan, Antalya'ya, Bodrum'a, Erzurum ve Trabzon'a kadar pekçok noktaya uçmak için bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Uçak Bileti

 

İçindekiler

Yurtdışında da 84 noktaya kampanya var

Türk Hava Yolları geçen hafta da yurtdışında 84 noktaya kampanya başlatmıştı. Bu kampanyayla ilgili detayları ilgili yazımızdan öğrebilirsiniz. İndirimli bu kampanya için de Enuygun.com'dan uçak bileti satın alabilirsiniz. Yurtdışında Prag, Roma, Venedik, Barcelona gibi belli başlı destinasyonlar da kampanya dahilinde.

THY'nin belirlenen tarihlerdeki kampanyalarından faydalanmak için tarihlere mutlaka dikkat edin. Uçmayı düşünüyorsanız uygun fiyattaki kampanyaları kaçırmayın.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1296 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN