Temmuz'da 69 TL'den başlayan yaz fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Temmuz ayı kavurucu sıcaklarıyla birlikte geldi. Aynı zamanda yazın en hareketli günlerini yaşadığımız bu dönemde sıcakların etkisinden biraz olsun kurtulmak isterseniz kendinizi Ege ve Akdeniz'in berrak sularına bırakabilir veya Karadeniz'de serin bir mola verebilirsiniz. Ülkemizin farklı bölgelerinden ve yurt dışından bu aya özel uçuş fırsatlarını yakalamak için acele edin.

Başkent Ankara'ya 69 TL'den başlayan fırsatlarla uçun

İç Andolu'nun en eski medeniyetlerinden bazılarına ev sahipliği yapan başkent Ankara her dönemde olduğu gibi yaz aylarında da keyifli bir kaçamak için ideal. Bu dönemde bunaltıcı sıcaklardan biraz kaçmak isterseniz şehrin yakın çevresinde bulunan Kızılcahamam gibi yemyeşil doğası ile bilinen yerlere gelebilirsiniz. Üstelik bu ay Ankara'ya sadece 69 TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz. Şehre en güncel uçuş fırsatlarını karşılaştırarak biletinizi satın almak için tıklayın.

Ege'nin kalbi İzmir'e lezzet yolculuğu 95 TL'den itibaren

Kumrusuyla, midyesiyle ve çıtır çıtır boyozlarıyla damak tadına düşkün gezginleri cezbeden İzmir Çeşme, Mordoğan ve Karaburun gibi mavinin neredeyse her tonunu görebileceğiniz tatil merkezleriyle de yazın vazgeçilmez durakları arasında yerini alıyor. Şehirde özellikle gündüzleri bu dönemde hava sıcaklığı fazlasıyla yüksek. Ancak akşam saatlerinde Kordon'da veya Karşıyaka'da tur atabilir, İzmir'i en güzel dönemleriden birinde gezip dolaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Şehre daha önce defalarca gelmiş olsanız bile İzmir'in keyfini doyasıya çıkarmak için bu maddelere bir göz atın. Doğrudan İzmir uçak biletlerine göz gezdirmek isterseniz de tıklayın yeter.

Trabzon'da yaza serin bir mola 95 TL'den başlayan fiyatlarla

Karadeniz'in yeşil doğasıyla baş döndüren şehri Trabzon da yurdumuzun her mevsim popüler rotalarından biri. Sümela Manastırı, Ayasofya Müzesi ve Uzungöl gibi hem tarihi hem de doğal güzellikler konusunda son derece zengin olan şehirde görülmeye değer önemli noktaları gezdikten sonra Trabzon pidesi, Akçaabat köftesi ve Hamsiköy'ün dillere destan sütlacı gibi tadına doyulmaz Karadeniz lezzetleri ile kısa bir gurme yolculuğuna çıkabilirsiniz. Üstelik şehir serin yaylaları ile kısa hafta sonu kaçamakları için de ideal bir rota. Trabzon'da tüm bunların ve daha fazlasının tadına varmak için tıklayın şehre en uygun uçak biletini aramaya başlayın.

Adana'da tarihle buluşma 91 TL'den itibaren

Ülkemizde yeme içme söz konusu olduğunda ismi mutlaka geçen şehirlerden biri de Adana. Leziz kebapların ve tabii yanında ikram edilen buz gibi şalgam sularının şehrinde yaz son derece sıcak geçiyor. Ancak akşam saatlerinde Seyhan Nehri'nin kıyısında yürüyebilir veya Taş Köprü, Adana Etnografya Müzesi, Büyük Saat, Ulu Camii ve Adana Arkeoloji Müzesi gibi şehrin görülmeye değer harika yerlerini keşfe çıkabilirsiniz. Adana'ya ayrıca Mersin ve Niğde gibi yerlerde yaşayan yakınlarınızı ziyaret etmek için de uçabilirsiniz. Öyleyse Adana uçuşlarını karşılaştırarak en uygun bileti saniyeler içinde satın almak için acele edin!

Alanya'da Akdeniz güneşine yolculuk 94 TL'den itibaren

Antalya'nın her daim popüler tatil beldelerinden Alanya ise deniz ve güneş tatili yaparken eski çağlardan günümüze ulaşan tarihi kalıntıları ve doğal güzellikleri görmek isteyenleri çekiyor. Alanya ve çevresini turlarken aynı zamanda nefes kesen manzaranın tadına varabileceğiniz Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası ve yemyeşil doğasıyle serinleten Dimçayı gibi çok sayıda harika yeri bir arada görme fırsatı yakalayabilirsiniz. Temmuz ayında Alanya'da hava ülkemizin pek çok noktası gibi fazlasıyla sıcak. Buna karşılık bölgede denize girebileceğiniz upuzun kumsallar, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eden otellerin havuzları ve daha fazlası gezginleri bekliyor. Bu ay sona ermeden Alanya'da tatil yapmak isteyenler, Alanya uçak bileti fırsatları burada! Bölgede kalabileceğiniz Alanya otellerini karşılaştırmak ve rezervasyon yaptırmak isterseniz de tıklayın.

104 TL'den başlayan Kıbrıs ve yurt dışı fırsatları

Yazın en sıcak günlerini Akdeniz'in en güzel adalarından birinde geçirmek isterseniz pasaport ve vize gerekmeden, sadece kimliğinizle ziyaret edebileceğiniz Kıbrıs'a 104 TL'den başlayan avantajlı fırsatlarla seyahat edebilirsiniz. Üstelik deniz, kum, güneş ve bir an olsun hız kesmeyen eğlence yani bir yaz tatilinde aradığınız neredeyse her şey Kıbrıs'ta var. Daha da uzaklara uçmak isterseniz de 202 TL'den başlayan fiyatlarla rotanızı İngiltere'nin başkenti Londra'ya çevirebilir veya komşu Yunanistan'ın başkentinde antik kalıntıları gezerken lezzetli mezelerin tadına bakmak için Atina'ya 251 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Başka nerelere gidelim?

İşte, ülkemizden ve yurt dışından bu aya özel uçuş fırsatları...

Gazinatep'e doğru tarih ve lezzetle dolu bir yolculuk 75 TL'den başlayan fiyatlarla!

Kars'ın tarihi caddelerine uçuracak 172 TL'den başlayan fırsatları yakalamak için tıklayın

Karadeniz havasını Ordu'da solumak isterseniz şehre 115 TL'den başlayan fırsatlarla uçun!

Ege'nin tüm güzelliklerini yerinde yaşamak için Dalaman'a 94 TL'den başlayan uçuşları karşılaştırın! 

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar