Yeni normalleşme adımları attığımız şu günlerde sıkıntılı geçen günlerin stresini tatil yaparak atlatmak isteyenler için kredi destek paketleri devreye girdi. Kamu bankaları, ister Tatil Destek Kredisi, istersen de Tatil Destek Kredi Kartı uygulamasıyla tatile çıkacaklara avantajlı koşullar sunuyor.

İçindekiler

%0,67 faizli 36 ay vadeli 6 ay ödemesiz kredi

Emekli maaşı alan ya da çalışan müşterilerin başvurabildiği, Tatil Destek Kredisi’nde 36 ay vadeye kadar %0,67 faiz oranıyla kredi imkanı var. 10.000 TL’ye kadar 6 ay ödemesiz, 36 ay vadeli bu kredinin 1. ve 2. taksitleri, satın alma yaptığınız acente ve banka tarafından ödeniyor. Müşterinin taksit ödemesi 9 ay sonra başlıyor. Dolayısıyla kredi kullanacak kişi, toplam 30 ay ödeme yapmış oluyor.

Bu kredide örneğin 36 ay vadeli 10.000 TL kredi aldığınızda aylık taksitler 421 TL, toplam geri ödemesi ise 11.789 TL tutuyor.

Uçak Bileti

18 ay vadeli faizsiz Tatil Destek Kredi Kartı

Dileyenler 36 aya kadar varan vadeli bu kredi yerine, Tatil Destek Kredi Kartı da kullanabilir. Tatil Destek Kredi Kartı ile dileyenler 3 ay ödemesiz 15 ay taksitle, faizsiz tatil paketleri satın alabilirler. Buradaki avantaj normalde kredi kartına çok daha fazla taksit yapılması yani tatil tutarının 18 aya kadar bölünmesi ve ilk 3 ay da ödeme yapılmayacak olması.

Tatil kredisi paketleri, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank şubelerinden ya da bu bankalarla anlaşma yapan acenteler üzerinden alınabilecek.

Destek kredilerine göz atmak için tıklayabilirsin…

Otel seçeneklerine göz atmak için tıklayabilirsin…


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN