Tablet bilgisayar pazarındaki hızlı artış, spor kulüplerinin de iştahını kabarttı. Fenerbahçe’den sonra Galatasaray da kendi markasıyla tablet bilgisayar çıkartmaya soyundu.

Fenerbahçe kulübü özel lisanslı Andorid tabletlerini satışa sunmuştu. Sarı-Lacivertli taraftarların bu tablet bilgisayarlara gösterdiği ilgi, Galatasaray’ın da dikkatini çekti. Sarı-Kırmızılı kulüp Hintli bir firmayla işbirliği yaparak tablet bilgisayar çıkartmaya hazırlanıyor.

İçindekiler

Fenerbahçe PC Tablet’i 429 TL

Fenerium’larda satışa sunulan Fenerbahçe PC tablet’i ise 429 TL’den satılıyor. 5 MG kameralı 16 saat pil ömrüne sahip bu tabletlere taraftarlar büyük ilgi gösteriyor. Galatasaray Kulübü de çok yakında GS Store’larda satılacak tabletin tanıtımını yapacak. Bu arada Beşiktaş’ın da tablet ürünü yapmak için girişimlerde bulunduğunu öğrendim. Anlayacağınız gelirlerini arttırmak için her yolu deneyen spor kulüplerimiz tablet pazarına da girdi. Tablet bilgisayarla aslında gelişmiş bir bilgisayarla yapabileceğiniz bir çok şeyi kolayca yapabilirsiniz. Küçük, taşıması kolay ve şarjı uzun gittiği için tabletler son yıllarda ilgi görüyor.

Çocukların ve gençlerin favorisi

Tablet bilgisayarlar ve ipad'ler özellikle oyun meraklısı çocuklar ve gençlerin favorisi. Siz de tablet bilgisayar almayı düşünüyorsanız taraftar tabletlerine de göz atabilirsiniz. Böylece tuttuğunuz kulübün de para kazanmasını sağlarsınız…


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN