• Anasayfa
  • Bilgi
  • SunExpress İzmir ve Antalya'yı Avrupa'ya uçuruyor

SunExpress İzmir ve Antalya'yı Avrupa'ya uçuruyor

muratekinay

Uçuş ağını sürekli geliştiren ve hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok noktaya uçan SunExpress, İzmir ve Antalya'dan düzenlediği uçuşlarla bu iki şehri Avrupa'ya ve dünyaya direkt bağlıyor. SunExpress yolcuları İzmir ve Antalya'dan Avrupa'nın birçok noktasına aktarma gerekmeksizin doğrudan uçabiliyor.

İçindekiler

İzmir'den İtalya, Fransa ve Almanya'ya

İzmir ve Antalya'dan Avrupa'nın farklı noktalarına uçmak isteyen yolcular genellikle İstanbul aktarmalı olarak gidecekleri yere ulaşır. Bu durum özellikle yaz aylarında ister tatil, ister iş amaçlı olsun çok sayıda yolcu için hem zaman kaybı hem de daha yorucu bir yolculuk demek.

Üstelik dakikaların bile önemli olduğu uçak yolculuğunda aktarmalı olarak bir yerden bir yere uçmak yaşanabilecek olası rötarlarla birlikte uzun saatler havalimanında beklemek veya herhangi bir gecikmede uçağı kaçırmak anlamına gelebilir.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığı ile kurulan SunExpress Havayolları İzmir ve Antalya'dan Avrupa'nın birçok noktasına gerçekleştirdiği direkt seferlerle bu soruna iyi bir çözüm sunuyor. SunExpress yolcuları bu iki şehirden aktarma gerekmeden Avrupa'nın birçok noktasına hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşabiliyorlar.

SunExpress seferleri ile İzmir'den yurt içinde Antalya, İstanbul Sabiha Gökçen, Adana, Konya Kayseri, Samsun, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Erzurum, Kars ve Van'a doğrudan uçabilirsiniz. Yurt dışında ise yine İzmir'den hareket ederek Milan, Amsterdam, Brüksel, Köln, Kopenhag, Roma, Frankfurt, Hanover, Hamburg, Münih, Stuttgart, Berlin, Zürih, Basel, Dortmund, Düsseldorf, Londra, Viyana, Nüremberg, Munster, Helsinki, Strasbourg, Oslo, Lyon, Nantes, Bremen, Stockholm, Paris ve Frankfurt'a doğrudan ulaşabilirsiniz. İzmir'e kadar gitmişken şehrin harika yerlerini keşfetmek ve daha yakından tanımak için kalabileceğiniz uygun oteller de sizi bekliyor. .

İzmir

Uçak Bileti

 

Antalya'dan direkt seferlerle Avrupa'ya

Akdeniz'in en popüler tatil destinasyonlarından Antalya'yı da doğrudan Türkiye'nin ve Avrupa'nın dört bir yanına bağlayan SunExpress Antalya'dan yurt içinde Adana, İzmir, İstanbul Sabiha Gökçen, Trabzon, Gaziantep, Samsun, Diyarbakır, Van, Kayseri'ye, yurt dışında Zürih, Basel, Van, Amsterdam, Dresden, Düsseldorf, Erfurt, Münih, Stuttgart, Bremen, Friedrichshafen, Memmingen, Frankfurt, Graz, Hanover, Hamburg, Leipzih/Halle, Linz, Nüremberg, Strasbourg, Viyana, Köln, Dortmund, Karlsruhe, Munster, Paderborn, Salzburg, Berlin, Cenova, Saarbruecken, Kopenhag, Stockholm, Paris, Lyon, Nantes, Lüksemburg ve Berlin'e direkt uçabilirsiniz. Peki, Antalya'da ne yapılır, gezilecek önemli yerler, tadına bakılacak lezzetler neler derseniz, Antalya gezi rehberimize ve yeme içme tüyolarına mutlaka göz atın.

Üstelik tatilinizi Akdeniz'in uçsuz bucaksız kumsalları ile ünlü tatil beldesi Alanya'da geçirecekseniz Alanya Gazipaşa Havalimanı'ndan direkt seferlerle Düsseldorf, Frankfurt, Münih, Stuttgart, Leipzig/Halle ve Köln'e karşılıklı seferlerle ulaşamanız da mümkün. Dilediğiniz yerden Alanya'ya uçuş fırsatları sizi bekliyor.

İster İzmir, isterseniz de Antalya ve Alanya olmak üzere Türkiye'nin ve Avrupa'nın dört bir yanından gerçekleşen en uygun SunExpress seferlerini karşılaştırmak için tıklayın yeter.

Bu yaz bu iki benzersiz şehri aynı zamanda keşfetmek isterseniz İzmir'den Antalya'ya en uygun uçuşları karşılaştırmak için buraya, Antalya'dan İzmir'e uçmak ve en avantajlı fırsatları yakalamak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Antalya


muratekinay
Murat Ekinay
454 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN