Şubat ayına özel en sıcak krediler!

filizkuntas
İçindekiler

Yeni yıla kredi faiz oranlarındaki hafif artışlarla girdik. Diğer taraftan bankalar, Şubat ayıyla birlikte yeni ürünler çıkararak yeni müşteriler çekmek için çalışmaya başladılar. Biz de sizi bu ay çıkan 3 yeni ihtiyaç kredisiyle ilgili hemen bilgilendirmek istedik.

Bu arada unutmayın: Yeni kredi alırken, kredi masraflarını azaltmak için krediye bağlı hayat sigortasını araştırarak ve en uygun fiyatı veren sigorta seçeneğinden yararlanabilir ya da varolan hayat sigortanızı kullanabilirsiniz!


Aşağıdaki kredileri değerlendirirken ihtiyacınız olan kredi tutarı, vade ve cebinizden ne kadar masraf çıkmasını istediğinize bağlı olarak karar verin! Linkleri takip ederek kolay ve hızlıca başvurunuzu tamamlayın!

Garanti Bankası düşük taksitli kredi

Faiz oranı %0,58 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 5.000 TL ve kredi süresi 12 ay. Krediyi incelemek için tıklayın »

Garanti Bankası masrafsız kredi

Faiz oranı %1,72 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 50 bin TL ve kredi süresi 60 ay. Krediyi incelemek için tıklayın »

İş bankası Şubat Ayı kredisi

Faiz oranı %1,24 olan bu kredide, maksimum kredi tutarı 5.000 TL ve kredi süresi 36 ay. Bu kampanyada farklı tutar ve vadede değişen faiz oranları ile de kredi kullanılabiliyor. Krediyle ilgili detay bilgileri buradan görebilirsiniz »

Eğer başka kredi seçeneklerini de incelemek isterseniz, Enuygun.com İhtiyaç Kredi sayfasında onlarca farklı kredi seçeneğini kolayca inceleyebilir, seçeceğiniz anlaşmalı bankalara güvenle başvurabilirsiniz.


 

Uzman Yazarlar