Şubat ayı önerisi: Enuygun Hediye Kart

nihanbayram

Bu ay, rota yerine bir hediye önerisiyle karşınızdayız. Sizi “Bu sefer ne hediye alsam?” derdinden kurtaracak bir önerimiz var. Enuygun Hediye kart ile sevdiklerinize klişe hediyeler yerine hayallerini gerçekleştirme fırsatı verebilirsiniz.

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü

14 Şubat’a az kaldı. Sevgililer Günü kutlarsınız ya da kutlamazsınız, o tercih size kalmış ama sevdiğiniz insana hediye aldığınızda onun sevincine şahit olmak da paha biçilemez. Hele bu hediye onun gönlünce kullanabileceği bir uçak biletiyse gözlerindeki mutluluğu görebilirsiniz. Enuygun Hediye Kart’la aslında sevgilinize birbirinizden uzaktaysanız bir kavuşma, uzun zamandır beraber tatile çıkamadıysanız bir tatil ya da birlikte çıkacağınız yeni bir macera hediye etmiş olursunuz. Fikir hoşunuza gitti değil mi, o zaman hemen tıklayın.

Uçak Bileti

Doğum Günü

Doğum Günü

Doğum günleri herkesin en çok sevdiği özel gün olabilir. Zaten nasıl olmasın ki? Koca bir gün tüm ilgi ve alakanın odağı olur doğum günü çocuğu. Tabii doğum günlerindeki hediye seçimleri de çok önemli. Enuygun Hediye Kart’la aslında seçimi doğum günü çocuğuna bırakmış oluyorsunuz. Siz ona fırsatı sunuyorsunuz. Ne zaman ve nereye gideceğine o karar veriyor. Yani yeni yaşında yapacağı seyahatlerin kaptanı o. Dümeni nereye çevirirse yolculuk oraya. Yaklaşan tüm doğum günleri içinse buraya.

Anneler Günü

Anneler Günü

Aslında her gün annelerin günü ama dediğimiz gibi bu özel gün onları mutlu etmek için tatlı bir bahane. Artık ihtiyacı olan tüm mutfak aletlerini, ev eşyalarını ve akla gelebilecek her şeyi aldıktan sonra, sıra gitmek istediği yerleri ayağına getirmekte. Bunun da en güzel yolu, Enuygun Hediye Kart. İster gün arkadaşlarıyla planladıkları tatiller için kullanır, isterse de sizi ziyarete gelmek için. Anneniz nasıl mutlu olacaksa.

Babalar Günü

Babalar Günü

Her tatil dönüşünde babanız “Yediğin içtiğin senin olsun, gezip gördüklerini anlat” diyor değil mi? Tabii gördüğünüz yerlerin atmosferini, büyüsünü tamamen anlatmaya kelimeler yetmez. En iyisi siz babanıza Enuygun Hediye Kart yollayın. Sizin anlattığınız yerlerden hangisini gezmek istediğine kendisi karar versin. Babanız dönünce de siz onun gezdiği yerleri dinlersiniz.

Düğün

Düğün

Düğünde altın takıp ev ziyaretine borcam alıp gitmek gelenek haline geldi artık. Artık bir farklılık yapma zamanı geldiyse yeni evli çiftlere evliliklerinin ilk seyahatlerini istedikleri yere yapmaları için Enuygun Hediye Kart alın. Bir ömür boyu yaşayacakları maceraların ilk adımını sizin hediyenizle atsınlar. Hatta erken düğün hediyesi olarak yollayın ki balayı planlarına bir katkınız olsun. Düğün mevsimine de az kaldı şunun şurasında. Ne duruyorsunuz hadi tıklayın.

Bayram

Bayram

Eskiden bayramlarda bir gece önceden özenle ütülenmiş mendillere sarılı para verirlermiş büyüklerimiz. Şimdi bayram hediyesi olarak bir maille Enuygun Hediye Kart vermeye ne dersiniz? Bayram tatilleri çalışan insanlar için izin kullanmadan tatile çıkmanın bir yolu haline geldiğine göre uçak bileti harika bir hediye fikri. Tabii isteyen ailesine kavuşmak için de kullanabilir. Siz Hediye Kart’ınızı yollayın, hediye ettiğiniz kişi bayramını nasıl geçirmek istediğine kendisi karar versin.

İçimden Geldi

İçimden Geldi

Hediye almak için illa bir özel güne ya da bir bahaneye ihtiyaç yok elbette. Bazen insanın içinden tüm sevdiklerini düşünceli bir hediyeyle mutlu etmek de geliyor. İşte böyle anlarda devreye Enuygun Hediye Kart giriyor. “Biletin benden, hadi gideceğimiz rotayı sen seç” deyip beraber güzel bir tatile çıkmak istediğinizi belirtmenin en güzel yolu aynı zamanda. Bitmeyen tatil hayallerinden birini de gerçekleştirmiş olursunuz böylece. Unutulmaz anılara yol açacak hediyeyi yollamaya bir tık uzaklıktasınız.


nihanbayram
Nihan Bayram
485 Yazı
Bilkent Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Bir süre bir marka ajansında içerik editörlüğü yaptı. Hürriyet Kitap bünyesinde "Ün, Aşk ve Diğerleri" adlı kitabı yayınlandı. Ajans deneyiminden sonra Enuygun ekibine katıldı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar