Sevgiliye en güzel hediye: Uçak bileti

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Sevgilinize, sadece sevgilinize mi; eşinize, ailenizde en değerli varlıklarınız annenize, babanıza veya kardeşlerinize “Sevgililer Günü için ne hediye almalıyım” diye düşünüyorsanız size bir önerimiz var. Sevdiklerinize yaz tatili için şimdiden uçak bileti satın alarak hem güzel bir hediye sunmuş hem de uygun fiyata uçak bileti satın almış olursunuz.

14 Şubat malum Sevgililer Günü… Son yıllarda alışverişin bir hayli canlandığı haftalar. Pek çok kişinin parfüm, kazak, atkı gibi klasik hediyelere alternatif düşündüğünü tahmin ediyorum. İşte size farklı bir hediye seçeneği: UÇAK BİLETİ….

Tatil tarihini belirlemeniz yeterli

İnternet üzerinden yazın tatil yapmayı planladığınız dönemlere ya da memleketinize, yazlığınıza gideceğiniz tarihlere bir göz attın. Hatta çaktırmadan yaz tatiliyle ilgili böyle bir konuşma bile yapabilirsiniz. Şimdiden bilet almaya karar verirseniz uygun fiyata uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Sizin için Haziran ve Temmuz ayları için fiyat araştırması yaptım. THY ile Antalya ve Bodrum’a gidiş dönüş her şey dahil 120 TL’ye bilet satın alabilirsiniz. Hatta geçen hafta yazdığımız gibi THY ile uçanlar THY’nin Sabiha Gökçen uçuşlarını tercih ederlerse biletlerini daha ucuza alabilirler.

Yaz biletleri çok ucuz

Ya da yurtdışında akrabaları olanlar. Örneğin Pegasus Havayolları’nın Bosna Hersek ve Belgrad’a başlattığı yeni uçuşlar var. Bu yörelere de Haziran ve Temmuz aylarında gidiş dönüş uygun fiyata uçak bileti var. 20 Haziran gidiş - 28 Haziran dönüş Saraybosna’ya gidiş dönüş her şey dahil 384 TL’ye uçabilirsiniz.

Elektronik bileti hediye zarfına koyabilirsiniz.

Yine yeni açılan havalimanı Zafer Havalimanı ile Kütahya, Afyon ve Uşak’a uygun fiyata uçak bileti satın alabilirsiniz. Pegasus Havayolları ile Zafer Havalimanı’na Temmuz ayında 17 TL’ye uçabilirsiniz. Alternatifleri çoğaltmanız mümkün. Önemli olan tek şey uçak biletini erken almanız. Enuygun.com uçak bileti sayfasına girerek internet üzerinden bilet satın alıp, malinize gelen elektronik bileti yazıcıda yazdırıp ve bir zarfın içine koyup sevdiklerinize sunabilirsiniz. Hatta kırtasiyelerde satılan değişik zarflara da göz atabilirsiniz. Böylece sevdiklerinize hem sevindiren hem de değişik bir hediye sunmuş olursunuz.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar