THY ve Pegasus, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yeni seferler düzenlemeye başladı. THY, Danimarka'nın Kopenhag ve İsveç'in Stockholm şehirlerine Mayıs 2016 tarihinden itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçacak. Ayın şehirlere Pegasus Havayolları'nın da Sabiha Gökçen uçuşları var. Havayollarındaki bu rekabet fiyatları aşağı çekebilir.

İçindekiler

Biletler gidiş dönüş 99 dolardan satışta

THY, İsveç'in başkenti Stockholm'e de Nisan ayından itibaren uçmaya başlıyor. THY gidiş dönüş her şey dahil biletleri 99 dolardan satışa çıkarttı. Stockholm'de gezilecek yerler ve Kopenhag'da gezilecek yerler galerilerimizden daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. THY Sabiha Gökçen'den ayrıca Dubai uçuşlarına da başladı. Türk Hava Yolları ayrıca İstanbul Nouakchott – Dakar seferlerini de 27 Mart 2016 tarihinden itibaren haftada 7 frekans olarak uygulayacak.

Pegasus'tan Ordu-Giresun ve Kars uçuşları

Uçak Bileti

Gelelim Pegasus'un yeni seferlerine... Pegasus Havayolları, Ordu-Giresun uçuşlarını 39,99 TL'den satışa sunuyor. Karadeniz'de iki şehrin buluşma noktası Ordu-Giresun Havaalanı'na Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uygun fiyatlarla uçabilirsiniz. Pegasus Havayolları ayrıca İstanbul Sabiha Gökçen'den Kars uçuşlarına da başladı. Biletler 49,99 TL'den satışa çıktı. Özellikle Sarıkamış'ın şahane pistlerinde kar keyfi yapmak isteyenlere duyurulur.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1289 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN