Ramazan'a özel yurt dışı fırsatları

muratekinay
İçindekiler

Bu yıl tatilini çok uzaklarda geçirmek isteyenler, acele edin. Şimdi biletini Enuygun.com'dan alanlar 295 dolardan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalıyor. Qatar Airways'in Ramazan'a özel kampanyası ile biletinizi 10-19 Haziran arasında alarak İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Dubai'ye 295 dolara, Tayland'ın renkli başkenti Bangkok'a 474 dolara, Uzak Doğu'nun gizemli şehri Singapur'a ise 494 dolara uçabilirsiniz.

Avustralya fırsatlarını yakalayın

Eğer bu yıl dünyanın öbür ucuna, Avustralya'ya seyahat etmeyi planlıyorsanız kampanya ile çok özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Qatar Airways'in kısa bir süre için geçerli olan kampanyası ile Avustralya'nın en güzel şehirlerinden Perth'e 808 dolardan, Sidney'e ise sadece 769 dolardan başlayan avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz.

Ankara'dan çok uzaklara

Kampanya ile Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan da avantajlı fiyatlarla uçabilirsiniz. Ankara'dan Dubai'yi 298 dolardan, Bangkok'u 555 dolardan ve Melbourne'ü her şey dahil 736 dolardan başlayan fiyatlarla keşfedebilirsiniz.

Business rahatlığını avantajlı yaşayın

Qatar Airways'in kampanyası ile business sınıfında da çok uzaklara avantajlı seyahat edebilirsiniz. İstanbul'dan business sınıfında Dubai'ye 947 dolardan, Bangkok'a 1.818 dolardan, Singapur'a 1552 dolardan, Avustralya'nın Perth şehrine 2.679 dolardan, Sidney'e ise 2.681 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Egzotik cennetlere business sınıfında uçun

Kampanyadan yararlanarak egzotik cennetlerde de uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz. Business sınıfında balayı tatillerinin de vazgeçilmez rotası Phuket'e 1.676 dolardan, Denpasar'a 1.737 dolardan ve Bangkok'a 1.840 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Business sınıfında ayrıca Melbourne'e her şey dahil 1967 dolardan başlayan fiyatlarla uçma fırsatını yakalayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak biletinizi hemen satın almak için tıklayın.

Satış dönemi: 10- 19 Haziran 2016

Seyahat dönemi: 10 Haziran – 15 Aralık 2016

muratekinay
Murat Ekinay
500 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. Üniversite eğitimine devam ederken ulusal gazete ve dergilerde yazılar yazdı. Türkiye'nin önde gelen markaları için içerik stratejisi geliştirerek dijital iletişim çalışmalarını yönetti.
Uzman Yazarlar