Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
Türkiye'de tadabileceğiniz en lezzetli 7 balık

Türkiye'de tadabileceğiniz en lezzetli 7 balık

Ülkemiz kebaplardan salatalara, çorbalara ve tatlılara kadar birbirinden nefis tatların adresi. Üstelik aynı zamanda üç tarafı denizlerle çevrili olan yurdumuzda hepsi birbirinden lezzetli balıklar da yurdumuzun lezzet haritasında önemli bir yere sahip. Türkiye'de mutlaka tadına bakmanız gereken 7 balık hangisi ve nerelerde tadabilirsiniz biliyor musunuz?

Dünyanın en zengin 10 ülkesi

Dünyanın en zengin 10 ülkesi

Ülkelerin ekonomik anlamda büyüklüğünün göstergelerinden biri olan gayrisafi yurt içi hasıla sıralamasına göre dünyanın en zengin 10 ülkesi arasına nereler girdi dersiniz? İsviçre, Lüksemburg ve Norveç gibi Avrupa ülkelerinin bulunduğu listede son yılların yükselen Körfez ülkeleri de var!

Vizesiz kayak rotaları

Vizesiz kayak rotaları

Kayak mevsimi başladı, sömestir tatili de yaklaştı. Yurt içi kayak merkezlerinde yer bulamadıysan ya da fiyatlar yüksek geldiyse, vizesiz de gidebileceğin uygun fiyatlı yerler var. İşte Türk vatandaşlarından vize istemeyen direk pasaportunla, hatta nüfus cüzdanınla bile gidebileceğin kayak rotaları...

2020’de Türkiye’de kaçırmaman gereken festivaller

2020’de Türkiye’de kaçırmaman gereken festivaller

Ülkemiz tarihi ve turistik yerler konusunda olduğu kadar festival çeşitliliği konusunda da adeta bir cennet! Yeni yıl için tatil planları yaparken dilersen eski kültürleri canlandıran, yerel tatları ön plana çıkaran geleneksel festivalleri; dilersen kamptan kahveye, elektronik müzikten tiyatroya özel ilgi alanları için düzenlenen festivalleri listene alabilirsin. Amatör ya da profesyonel olarak sporla ilgilenenler ve spor izleyicileri için de Türkiye’nin farklı yerlerinde sportif festivaller düzenleniyor. İçeriği hazırlarken ben listemi yaptım bile. Bakalım sen neler için “asla kaçırmamam gerekiyor!” diyeceksin?

CEPTETEB'den %0,89'den başlayan Hoş Geldin Faiz Kredi

CEPTETEB'den %0,89'den başlayan Hoş Geldin Faiz Kredi

İhtiyaç kredisinde Ocak ayının en avantajlı kampanyalarını arıyorsan CEPTETEB’in Hoş Geldin Faizli Kredisi’ne göz atabilirsin. TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilsen, %0,89’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanabilirsin. Üstelik krediyi almak için şubeye gitmene de gerek yok.

x