Ana sayfa   Bilgi   Yazılar
2020’de Türkiye’de kaçırmaman gereken festivaller

2020’de Türkiye’de kaçırmaman gereken festivaller

Önemli Not: Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını sebebiyle ülkemizdeki festivaller iptal edildi veya süresiz şekilde ertelendi maalesef. Tarihler güncellenmeye başladığında yazı da güncellenecek ancak şu anda durum belirsizliğini koruyor. Ülkemiz tarihi ve turistik yerler konusunda olduğu kadar festival çeşitliliği konusunda da adeta bir cennet! Yeni yıl için tatil planları yaparken dilersen eski kültürleri canlandıran, yerel tatları ön plana çıkaran geleneksel festivalleri; dilersen kamptan kahveye, elektronik müzikten tiyatroya özel ilgi alanları için düzenlenen festivalleri listene alabilirsin. Amatör ya da profesyonel olarak sporla ilgilenenler ve spor izleyicileri için de Türkiye’nin farklı yerlerinde sportif festivaller düzenleniyor. İçeriği hazırlarken ben listemi yaptım bile. Bakalım sen neler için “asla kaçırmamam gerekiyor!” diyeceksin?

İş Bankası'ndan %0,99 faizli kredi

İş Bankası'ndan %0,99 faizli kredi

İş Bankası nakit ihtiyaçlarınız için %0,99’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi fırsatı sunuyor. 60 ay vade ve 100.000 TL’ye kadar kolayca kullanabileceğin kredi kampanyasının koşullarına göz atmaya ne dersin?

TEB'den %0,89 Hoş Geldin Faizli Kredi

TEB'den %0,89 Hoş Geldin Faizli Kredi

TEB tüm ihtiyaçlarını rahatça karşılaman için %0,89’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi fırsatı sunuyor. Ayrıca Findeks notuna bağlı olmaksızın, başvurusu onaylanan herkese 36 ay vadede %0,99 faizle kredi veriyor. Bankada sürprizle karşılaşmak istemeyenler için güzel bir fırsat.

Evden çıkmadan gezebileceğin 17 sanal müze

Evden çıkmadan gezebileceğin 17 sanal müze

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde birçok önlem alınıyor. Okullarda eğitime ara veriliyor, birtakım etkinlikler iptal ediliyor ve bizlere mümkün olduğunca kalabalık ortamlarda bulunmayıp evimizde kalmamız tavsiye ediliyor. Tabii sosyal ortamlarımızdan bir anda uzaklaşmak hepimize garip gelebilir ve hatta biraz zorlanabiliriz. Evimizden hiç çıkmamaya alışkın olmadığımızdan evde sıkılabiliriz. İşte bu noktada devreye internet giriyor. İnternet sayesinde birçok konu hakkında bilgi edinebiliyoruz ve sınırları aşabiliyoruz. Evde kalmamız gereken bugünlerde de internet sayesinde dünyanın birçok farklı yerindeki müzeleri oturduğumuz yerden gezebiliyoruz.

Koronavirüs, COVID-19 Hakkında Bilgilendirme

Koronavirüs, COVID-19 Hakkında Bilgilendirme

Koronavirüs salgını nedeniyle neredeyse her gün yeni tedbirler açıklanıyor. Seyahatlerle ilgili alınan tedbirlerin son durumunu bu başlık altında özetliyoruz. Yazımızın içeriği günlük olarak değişiyor, o nedenle planlarınızdan hemen önce en güncel versiyonu ve aşağıdaki kaynakları yeniden kontrol etmenizi öneririz.

x