Photoshop programı artık akıllı telefonlarda

tugbahacibayramoglu

Çektiğimiz fotoğrafı her türlü teknolojik hileyle istediğimiz hale getirebildiğimiz photoshop programı artık akıllı telefonlarda..Adobe Photoshop iPhone. iPod ve Android’li cep telefonlarına yönelik yeni bir sürüm çıkardı.

Adobe Photoshop tablet uygulamalarında başarılı olmuş Touch uygulamasını telefonlar için de çıkardığını duyurdu. Uygulamayı Mac App Store ve Google Play aracılığıyla 4,99$ karşılığında satın alabilirsiniz.

 

İçindekiler

İşte programın özellikleri!

Programın mobil versiyonuyla filtreler, ton ve renk ayarlamaları gibi popüler özellikleri kullanabilirsiniz.12 megapiksele kadar görüntüler katmanlarla düzenlebiliyor. Görüntüler hızlı bir şekilde birleştirilipRefine Edge aracıyla seçimler kolayca rötuşlanabiliyor. 2GB depolama alanı var ve görüntülerinizi Adobe Creative Cloud ile otomatik olarak senkronize edebiliyorsunuz. Adobe Photoshop Touch, katmanlama ve birleştirme özellikleriyle derinlik ve değer sağlıyor.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1293 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN