Photoshop programı artık akıllı telefonlarda

tugbahacibayramoglu

Çektiğimiz fotoğrafı her türlü teknolojik hileyle istediğimiz hale getirebildiğimiz photoshop programı artık akıllı telefonlarda..Adobe Photoshop iPhone. iPod ve Android’li cep telefonlarına yönelik yeni bir sürüm çıkardı.

Adobe Photoshop tablet uygulamalarında başarılı olmuş Touch uygulamasını telefonlar için de çıkardığını duyurdu. Uygulamayı Mac App Store ve Google Play aracılığıyla 4,99$ karşılığında satın alabilirsiniz.

 

İçindekiler

İşte programın özellikleri!

Programın mobil versiyonuyla filtreler, ton ve renk ayarlamaları gibi popüler özellikleri kullanabilirsiniz.12 megapiksele kadar görüntüler katmanlarla düzenlebiliyor. Görüntüler hızlı bir şekilde birleştirilipRefine Edge aracıyla seçimler kolayca rötuşlanabiliyor. 2GB depolama alanı var ve görüntülerinizi Adobe Creative Cloud ile otomatik olarak senkronize edebiliyorsunuz. Adobe Photoshop Touch, katmanlama ve birleştirme özellikleriyle derinlik ve değer sağlıyor.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1486 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Popüler Seyahat Yazıları
Uzman Yazarlar