Pegasus Havayolları kampanya üstüne kampanya yapmaya devam ediyor. 31 Mart’a kadar bilet almanız durumunda 1 Haziran – 31 Temmuz 2013 tarihleri arasında yurt dışına 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli bu kampanya için uçak bileti sayfasını tıklayıp bilet satın alabilirsiniz.

 

İçindekiler

49,99 Euro’dan başlıyor

Uçak Bileti

Pegasus Havayolları’nın bu kampanyasıyla İstanbul’dan Lyon’a, Amsterdam’a, Barcelona’ya, Zürih’e, Brüksel’e, Tiflis’e, Basel’e, 59,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. İstanbul’dan Üsküp, Viyana, Marsilya ve Nünberg’e ise 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Uçuş tarihleri 1-31 Haziran tarihlerini kapsıyor

Uçak biletinizi 31 Mart’a kadar satın almanız gerekiyor. Ve uçuş tarihleriniz 1 Haziran - 31 Temmuz tarihleri arasını kapsaması şart. Enuygun.com’da farklı hava yollarının bilet fiyatlarını da görebilir dilerseniz taksitli ya da peşin satın alabilirsiniz. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli bu fırsatı kaçırmayın, hemen alın karlı çıkın!


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN