Pegasus Havayolları tatilini yurtdışında yapmak isteyenler için çok avantajlı bir kampanya hazırladı. Pegasus’tan 19 Mayıs’a kadar bilet almanız halinde Ağustos, Eylül ve Ekim ayları boyunca seçili hatlarda 69,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabileceksiniz.

Pegasus’la yurtdışında Londra, Marsilya, Münih, Brüksel, Paris, Saraybosna, Üsküp, Belgrad, Lyon, Batum, Bologna, Priştine, Barcelona, Bükreş’e 70 Euro’nun altında fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Eylül ve Ekim’de ucuz bilet var

ucak-biletleri

Özellikle Eylül sonu ve Ekim aylarında gerçekten de çok uygun fiyatlı uçak biletine rastladım. Ancak bilet satın alırken biletleme tarih aralığına mutlaka dikkat edin. Bu kampanyada biletlerinizi 19 Mayıs’a kadar satın almanız gerekiyor. Uçuşlar da 1 Ağustos-31 Ekim tarihleri arasını kapsıyor.

Uçak Bileti

Tüm yurtdışı uçuşlarını kapsıyor

direkt-ucus

Kampanya sadece yukarıda saydığım şehirler için geçerli değil. Pegasus Havayolları’nın uçtuğu tüm yurtdışı destinasyonlarında uygun fiyata kampanyalı biletler bulabilirsiniz. Pegasus’un kış kampanyası için de Pegasus’tan şimdi bilet al yazın ucuza uç başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 


ipekincir
İpek İncir
399 Yazı
Marmara Üniversitesi Reklam bölümünde yüksek lisans yaptı. Eğitimini tamamlamak için bir süre Londra’ya gitti. Otomotiv, sağlık, turizm sektörü gibi birçok farklı alanda içerik üretti. Şimdi ise Enuygun ekibinin bir parçası olarak seyahat yazıları yazıyor.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN