Pegasus Havayolları yurtdışı uçuşları için uygun fiyatlarla kampanya başlattı. 10 Kasım’a kadar bilet satın alanlar, 1 Aralık 2013 – 29 Mart 2014 tarihleri arasında yurtdışında 38 şehre 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Kampanya kapsamında İstanbul’dan Tiran, Priştine, Üsküp, Belgrad, Bükreş, Saraybosna ve Atina’ya 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Batum ve Tiflis’e 39,99 Euro, Tel Aviv’e 34,99 Euro, İtalya’da Milano, Roma ve Bologna’ya 35,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma fırsatınız var.

Pek çok şehre uygun fiyatlı bilet

Yine bu kampanya kapsamında Amsterdam, Brüksel, Kopenhag ve Stokholm’a 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla gidebilirsiniz. Fransa’da Lyon, Marsilya, St. Etienne ve Paris, Almanya’da Nürnberg, Köln, Basel, Zürih, Düsseldorf, Münih, Stuttgart, Berlin,Avusturya’da Viyana ve Ukrayna’da Donetsk, Kharkiv ve Lviv’e, Beyrut, Barcelona, Londra, Doha, Krasnodar, Moskova ve Tahran’a uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsiniz.

10 Kasım’a kadar almanız gerekli

Yapmanız gereken tek şey biletinizi 10 Kasım’a kadar satın almak ve yine biletleme tarih aralığına dikkat etmek. Kampanyalı uçuşlar 1 Aralık 2013, 29 Mart 2014 tarihlerini kapsıyor. Bu arada promosyonlu uçuşlarda iptal, iade ve değişikliklerin olmayacağını vurgulayalım.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2311 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.