Pegasus'tan yurtdışı kampanyası


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
16 Mayıs 2013 | 6

Pegasus Havayolları tatilini yurtdışında yapmak isteyenler için çok avantajlı bir kampanya hazırladı. Pegasus’tan 19 Mayıs’a kadar bilet almanız halinde Ağustos, Eylül ve Ekim ayları boyunca seçili hatlarda 69,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabileceksiniz.

Pegasus’la yurtdışında Londra, Marsilya, Münih, Brüksel, Paris, Saraybosna, Üsküp, Belgrad, Lyon, Batum, Bologna, Priştine, Barcelona, Bükreş’e 70 Euro’nun altında fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Eylül ve Ekim’de ucuz bilet var

Özellikle Eylül sonu ve Ekim aylarında gerçekten de çok uygun fiyatlı uçak biletine rastladım. Ancak bilet satın alırken biletleme tarih aralığına mutlaka dikkat edin. Bu kampanyada biletlerinizi 19 Mayıs’a kadar satın almanız gerekiyor. Uçuşlar da 1 Ağustos-31 Ekim tarihleri arasını kapsıyor.

Ucuz Uçak Bileti Bulun

Tüm yurtdışı uçuşlarını kapsıyor

Kampanya sadece yukarıda saydığım şehirler için geçerli değil. Pegasus Havayolları’nın uçtuğu tüm yurtdışı destinasyonlarında uygun fiyata kampanyalı biletler bulabilirsiniz. Pegasus’un kış kampanyası için de Pegasus’tan şimdi bilet al yazın ucuza uç başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2062 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.