Pegasus'tan Yeni Yıl kampanyası

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Pegasus Havayolları 16 Aralık’a kadar bilet atın alanlara 2 Ocak 2014 – 24 Temmuz 2014 tarihleri arasında yurt içinde 39,99 TL, yurtdışında ise 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla kampanya düzenledi. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli bu kampanya ile önümüzdeki yıl yurt içi, Kıbrıs ya da yurtdışına çok uygun fiyatlarla uçabilirsiniz. Bu kampanya sömestr ve tatil dönemleri olan 24-26 Ocak 2014, 7-9 Şubat, 1-4 Mayıs 2014 ve 16-19 Mayıs 2014 tarih aralıklarını kapsamıyor.

Biletinizi 16 Aralık’a kadar satın alın

Bu kampanyadan faydalanmak için biletinizi 16 Aralık'a kadar satın almanız gerekiyor. Promosyon biletleri sınırlı sayıda koltuklar için geçerli olduğundan acele eden kazançlı çıkıyor. Enuygun.com'dan bilet araması yaparken bilet fiyatının kenarında gördüğünüz koltuk resimleri, kalan son biletleri gösterir. Bazı promosyon biletlerinde 1 ya da 2 koltuk resmi görürsünüz promosyon için iki kişilik koltuk kaldığını anlamına gelir.

Kıbrıs gidiş dönüş her şey dahil 130 TL

Kampanya kapsamında Enuygun.com/uçak bileti sayfamızdan bilet araması yaptım ve yurt içinde gidiş dönüş 90 TL’ye Kıbrıs’a yine gidiş dönüş 130 TL’ye ve yurtdışına ise gidiş dönüş 300 TL’ye uçak biletleri buldum. Eğer kesinleşmiş düğün toplantı tarihiniz varsa bahar aylarında memleketinize gitmek istiyorsanız ya da eş dost ziyaretleri yapmayı planlıyorsanız bu kampanya fırsatından mutlaka yararlanın. Bu kampanya yurt içi ve yurt dışı tüm uçuşları kapsıyor.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar