Ekim, Kasım ve Aralık aylarında bir yerlere uçmayı düşünüyorsanız Pegasus’un yeni kampanyasına göz atın. 2 Ağustos’a kadar bilet alımlarında 1 Ekim – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında yurt içide 29,99 TL, Kıbrıs’a ise 30,99 TL’ye uçabilirsiniz.

Pegasus Havayolları zaman zaman birkaç günlük kampanyalar yapıyor. Şimdi de sonbaharda ucuza uçabileceğiniz yeni bir kampanya çıkarttı. Özellikle Ekim ve Kasım aylarında güneyde hale denize girildiğini düşünürsek avantajlı bir kampanya. Kasım ayı için bir kişi gidiş dönüş 80 TL’ye uçak bileti buldum. Alanya tek gidiş otobüs fiyatlarının 80 TL civarında olduğunu hatırlatırsak oldukça avantajlı bir kampanya.

Ekim - Kasım ve Aralık aylarını kapsıyor

Bu kampanya ile Ekim ve Kasım aylarının çok güzel geçtiği Kıbrıs için de uygun fiyata bilet satın alabilirsiniz. 29 Ekim tatili Salı gününe denk geldiği için Pazartesi’ye birleştirerek güzel bir Kıbrıs tatili yapabilirsiniz. Ekim ayında gidiş dönüş her şey dahil 163 TL’ye uçak bileti buldum.

29 Ekim tatilini unutmayın

Yine 29 Ekim tatiline yakın dönemlerde yurt içinde çok uygun fiyata bilet satın almanız mümkün. İstanbul-İzmir, İstanbul-Konya, Kayseri-İstanbul gibi bir çok yere 29,99 TL’den başlayan fiyatlarla bilet alabilirsiniz. Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna yine İstanbul dışında, Antalya, Adana, Ankara, Gaziantep gibi şehirlerden de Kıbrıs’a uygun fiyata bilet satın alabilirsiniz. Kampanya biletlerini 2 Ağustos’a kadar satın almanız ve uçuş aralığının 1 Ekim-31 Aralık 2013 tarihlerini kapsaması gerekiyor.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.