Pegasus tatilde ucuza uçmak isteyenler için yeni bir kampanya daha yaptı. 24 Mayıs’a kadar bilet almanız halinde 9-31 Temmuz tarihleri arasındaki uçuşlarda yurt içinde 44,99 TL, Kıbrıs’a ise 49,99 TL’den bilet satın alabilirsiniz.

9-31 Temmuz tarihli uçuşları kapsıyor

Yaz tatili için uçak bileti satın almayı düşünüyorsanız hızlı davranın. Pegasus’tan bugün ve yarın bilet almanız durumunda Ramazan ayında 9-31 Temmuz tarihleri arasındaki uçuşlarınızı ucuza getirebilirsiniz. Bu kampanyada İzmir-Antalya, Antalya-İzmir uçuşları 29,99 TL’den, İstanbul’dan Antalya, İzmir, Bodrum ve Dalaman’a uçuşlar 44,99 TL’den satışta.

İstanbul’dan Anadolu’ya uçuşlarda da geçerli

İstanbul’dan Kayseri, Denizli, Sivas, Nevşehir gibi yörelere uçuşlar ise 39,99 TL’den satışta. Adanda, İzmir ve İstanbul’dan Kıbrıs’a uçuşlar ise 49,99 TL’den satışa çıktı.

Kıbrıs uçuşları 49,99 TL’den satışta

İstanbul ve İzmir, Ankara, gibi diğer şehirlerde de Kıbrıs Ercan Havalimanı'na 49,99 TL ya da 59,99 TL’den bilet satışları var. Ancak kampanya yarın akşam sona eriyor. Bu yüzden hızlı hareket edip biletinizi bir an önce satın almanız gerekir. Dilerseniz uçak bileti sayfamıza giderek buradan bilet satın alabilirsiniz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2059 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.