İçindekiler

Pegasus Havayolları kayak severler için özel bir kampanya başlattı. 31 Aralık’a kadar uçak biletinizi almanız halinde 1 Ocak-30 Mart 2013 tarihleri arasında Viyana, Münih, St Etienne ve Milano’ya gidiş dönüş 120 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Dilerseniz kayak takımlarını da bedava taşıma hakkınız var.

31 Aralık’a kadar bilet almanız gerekli

Kayak tutkunları artık kış geldi. Kayak keyfini Avrupa’nın önde gelen merkezlerinde yaşamaya ne dersiniz? Pegasus Havayolları 31 Aralık’a kadar uçak bileti almanız durumunda Avrupa’nın önde gelen şehirlerine uygun fiyatla uçmak için kampanya başlattı.

Güneşe Karşı Kayakçı

Kayak takımını bedava taşıt

Hemen hatırlatalım kampanya 01 Ocak 2013 ile 30 Mart 2013 tarihleri arasını kapsıyor. Kampanya dahilinde Viyana, Münih, St.Etienne, Milano için gidiş-dönüş 120 Euro, Zürih ve Basel için gidiş-dönüş 140 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Pegasus ayrıca isteyene bir adet kayak takımı da bedava taşıyor. Kampanya sınırlı sayıda koltuklar için geçerli. Avrupa’da kayak keyfi sürmek isteyenler dışında bu turistik şehirleri gezip oradaki akrabalarını görmek isteyenler için de uygun bir fırsat.

 

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2051 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar