Pegasus'tan erken kış kampanyası

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Uçak bileti servisinde en çok bilet satılan havayollarından olan Pegasus Havayolları, kış için şimdiden kolları sıvadı ve uygun fiyatlara uçak bileti kampanyası başlattı. Buna göre 1 Kasım – 29 Mart tarihleri arasında yurt içine 19,99 TL, Kıbrıs’a 29,99 TL, yurtdışına da 29,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Bunun için acele etmeniz ve biletinizi 28 Temmuz’a kadar satın almanız gerekiyor. Kampanyada gerçekten de çok uygun fiyatlarla bilet satışları var. Örneğin www.enuygun.com/ucak-bileti üzerinden Antalya’ya 4 Aralık gidiş, 7 Aralık dönüş bileti araması yaptım ve vergiler dahil 61 TL’ye bilet buldum. Gidiş dönüş her şey dahil fiyatlardı. Yine sömestr tatil döneminde İstanbul’dan Adana’ya gidiş dönüş uçak biletlerinizi uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kıbrıs’a 29,99 TL’ye bilet

Kampanya sadece yurtiçi biletleri değil, yurtdışı biletlerini de kapsıyor. İstanbul, Adana, Ankara, Gaziantep ve Hatay’dan Kıbrıs’a uçuşlar 29,99 TL’den başlıyor. Kasım ayında Kıbrıs’ta denize girebilme ihtimalini düşünürseniz çok avantajlı fiyatlardan bilet satın almış olursunuz.

Yurtdışı biletleri 29,99 Euro’dan başlıyor

Kampanya kapsamında Pegasus Havayolları’nın uçtuğu yurtdışı şehirlerine de 29,99 Euro’da başlayan fiyatlara bilet satın alabilirsiniz. İstanbul'dan Londra'ya 39,99 Euro, Brüksel'e 49,99 Euro, Köln'e 49,99 Euro, Münih'e 49,99 Euro'dan başlayan fiyatlarla bilet satışı var.

Kampanya tarihlerine dikkat

Unutmayın kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerli ve biletlerinizi 28 Temmuz’a kadar satın almanız gerekiyor. Tarih değişiklikleri yaparak uygun fiyatlı bilet bulmanızı tavsiye ederiz. Bir kez daha hatırlatalım uçuş tarihleri 1 Kasım 2013 ile 29 Mart 2014 tarihlerini kapsıyor ve biletleme tarih aralığı ise 22 Temmuz ile 28 Temmuz arasında.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2037 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar