Pegasus Havayolları 4 Ekim’e kadar bilet alan yolcularını Kasım ve Aralık aylarında uygun fiyata uçuruyor. 1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında yurt içinde 29,99 TL’den, Kıbrıs’a 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Yurt içi 29,99 TL’den satışta

Yaz kampanyası kış kampanyası derken Pegasus Havayolları şimdi de Kasım ve Aralık ayları için avantajlı bilet kampanyası başlattı. 4 Ekim’e kadar bilet satın alanlar yurt içinde 29,99 TL’den uçabilecekler. Tek hat bilet fiyatı bunlar ancak Enuygun.com uçak bileti sayfasında arama yaptım ve Antalya’ya gidiş dönüş 85 TL’ye bilet buldum. Şunu hemen hatırlatayım bu tip kampanya uçuşlarında her gün için indirimli bilet olmayabiliyor. Bu yüzden farklı günler ve tarihlerde arama yapmanızı tavsiye ederim. Örneğin Pazartesi günü 69 TL’den satılan bir bilet Çarşamba günü 29,99 TL’den satılabiliyor.

Gidiş dönüş farklı havayolları seçebilirsiniz

Enuygun.com’dan uçak bileti satın almanın bir başka avantajı da gidiş biletinizi örneğin Pegasus Havayolları’ndan dönüş biletinizi ise THY ya da Atlasjet’ten satın alabilirsiniz. Size uygun gelen bilet fiyatlarını seçme, farklı havayollarıyla uçma hakkına sahipsiniz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.