Pegasus'tan Haziran ve Temmuz fırsatları

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Pegasus Havayolları Haziran ve Temmuz aylarında İstanbul’dan Kütahya Zafer, Alanya ve Amasya uçuşları ile Adana-Ankara uçuşlarını uygun fiyatlardan satışa çıkardı. Kısa sürede bilet almanız halinde ucuza uçabileceksiniz.

Otelleri, tatil köyleriyle Türkiye’nin tatil cenneti Alanya’ya, İstanbul’dan 59,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz. Alanya-İstanbul ve İstanbul-Alanya uçuşlarında bu fiyatlar Temmuz ayı için geçerli. Ancak yine de hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Geçen hafta kayınvalideme 250 TL’ye uçak bileti satın almak zorunda kaldım. O yüzden acele edin ve Temmuz ayı biletlerini şimdiden satın alın. Alanya Gazipaşa Havalimanı’na, İstanbul’dan tarifeli sefer olarak bir tek Pegasus Havayolları uçuyor.

Kütahya Zafer uçuşları 19,99 TL’den satışta

İstanbul’dan Kütahya Zafer Havalimanı’na da uygun fiyata uçak bileti satın alabilirsiniz. Üstelik bu havalimanından sadece Kütahya değil, Afyon ve Uşak’a da uygun fiyata uçabilirsiniz. Bu şehirlerde akrabası olanlar, düğüne, tatile gidenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Üstelik Haziran ayında bu fiyatlar geçerli. 19,99 TL’lik bilet her şey dahil 29,99 TL’ye çıkıyor. Otobüs bileti fiyatından bile ucuz.

İstanbul-Amasya uçuşları 49,99 TL’den satışta

İstanbul’dan Amasya ve Amasya’dan İstanbul’a uçuşlar da uygun fiyata satışta. Amasya Merzifon Havalimanı sadece Amasyalılar için değil Merzifon, Çorum’a yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Merzifon biletleri Temmuz ayında 49,99 TL’den satışta. Bilet satın alma tarih aralığınız kesin değilse birkaç gün önce veya sonraki biletlere bakıp uygun fiyatlısını satın alabilirsiniz.

Adana-Ankara 19,99 TL’den satışta

Pegasus’un fırsat hatlarında Adana-Ankara ve Ankara-Adana uçuşları da uygun fiyata satışa çıktı. Haziran ayını kapsayan bu uçuşlar 19,99 TL’den satışta. Pegasus Havayolları’nın bu fırsat kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız acele edin. Haziran ve Temmuz ayı biletlerinizi uygun fiyata satın alma şansını yakalayın.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2051 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar