3 yeni hat ile Anadolu’dan İstanbul ve İzmir’e direkt uçuş imkanı sunuyor. Ocak ayında devreye girecek yeni rotalar ile İstanbul’dan Bingöl’e, İstanbul’dan Uşak’a ve İzmir’den Ağrı’ya direkt uçma imkanı olacak.

Ocak ayında başlıyor

Yurt dışında 73, yurt içinde ise 38 noktaya uçan Pegasus Havayolları, uçuş noktalarını arttırıyor. Ocak ayındaki yeni rotalarda 41 ülkede 111 noktaya uçacak olan Pegasus, 3 yeni hat daha açıyor. Buna göre 17 Ocak 2018’de İstanbul Sabiha Gökçen’den Bingöl’e uçacak.

İstanbul’dan Bingöl’e İzmir’den Ağrı’ya

İstanbul Sabiha Gökçen’den uçacak olan bir başka rota ise Uşak uçuşları. 22 Ocak’ta başlayacak uçuşlarla İstanbul Sabiha Gökçen’den Uşak’a direkt uçulacak. Pegasus’un bir başka rotası ise İzmir-Ağrı uçuşları. 24 Ocak’ta başlayacak uçuşlarla İzmir’den Ağrı’ya direkt uçulabilecek. Yeni rotaların fiyatları 79,99 TL’den satışa çıktı. Uygun fiyatlı bilet satın almak istiyorsanız siz de acele edin. Uygun fiyatlı bilet satın alırım ancak ya gidemezsem endişesi yaşıyorsanız da Enuygun’a özel biletinizi iptal güvence sigortası ile birlikte satın alabilirsiniz. Böylece biletinizi uçuşa 3 saat öncesine kadar hiç bir gerekçe göstermeden iptal edebilirsiniz.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2314 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.