Kış için tatile ya da memleketine gitmek isteyenler acele edin. Yurt içine 29,99 TL, Kıbrıs’a 30,99 TL ve yurtdışına ise 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Pegasus Havayolları'nın bu kampanyası için biletinizi 13 Eylül’e kadar satın almanız gerekiyor. Kampanya 1 Kasım 2013 ile 29 Mart 2014 tarihlerini kapsıyor. Özellikle sömestr tatilinde bir yerlere gitmeyi planlıyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Uçak bileti sayfasından bir tıkla bilet satın alabilirsiniz

Pegasus Havayolları kış kampanyasına bilet satın almak için uçak bileti sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli. Yukarıda belirtilen tarih aralığında dilediğiniz yere bilet satın alabilirsiniz. Hatta THY, Anadolujet uçuşlarında da kampanyalar olduğu için gidiş Pegasus, dönüş THY seçebilirsiniz. Ya da tam tersini yapabilirsiniz. Ancak havayolu firmalarını bu erken rezervasyon kampanyasını kaçırmayın.

Otobüs fiyatından ucuz

Havayolu firmalarının sınırlı sayıdaki koltuk için çıkardığı bu avantajlı fiyatları kaçırmayın. 1-2 saatlik bir uçak yolculuğunu otobüs yolculuğundan daha ucuz hale bile getirebilirsiniz. Ancak kampanya biletlerini 13 Eylül’e kadar satın almanız gerektiğini bir kere daha hatırlatalım. Seyahat tarih aralığı ise 13 Eylül 2013 ve 29 Mart 2014 tarihlerini kapsıyor.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2315 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.