Pegasus Havayolları 2014 yaz kampanyasına kışa girmeden başladı. Evet henüz kışa girmeden önümüzdeki yaz aylarının bilet satışı başladı bile. 4 Ekim’e kadar uçak bileti alımlarında 1 Nisan – 25 Ekim 2014 tarihleri arasında yurt içinde 39,99 TL, Kıbrıs’a 59,99 TL ve yurtdışına ise 49,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Nisan ayı fiyatları uygun

Kış kampanyalarıyla dikkat çeken havayolu firmaları şimdiden yaz kampanyalarına da başladı. Daha kışı görmeden yaz için bilet almak size biraz garip gelebilir ama kesinleşmiş tarihli programlarınız varsa, akrabanızın düğününe gideceksiniz ya da yazlığa gitmeyi planlıyorsanız ya da bizim oralarda 23 nisan tatil güzel olur düşüncesindeyseniz bu kampanyaya göz atabilirsiniz. 23 Nisan tatili Çarşamba gününe denk düşüyor öncesi ya da sonrasını hafta sonuyla birleştirerek 5 günlük tatil yapmanız mümkün.

Kredi kartına taksit

Bu kampanya sadece yurt için değil yurtdışı uçuşlarını da kapsıyor. Özellikle bahar aylarında yurtdışına tatile gitmek isteyenler için cazip fiyatlı biletler bulabilirsiniz. Kampanya fiyatlarına göz atmak ön rezervasyon yapmak ya da bilet satın almak isterseniz Enuygun.com uçak bileti sayfamıza girmeniz yeterli. Buradan kolayca bilet satın alabilirsiniz. Kredi kartına tek çekim ya da taksitli bilet satın alma imkanınınız var. Kampanya için biletlerinizi 4 Ekim'e kadar satın almanız ve biletleme tarih aralığının 1 Nisan 2014 ile 25 Ekim 2014 tarihlerini kapsaması gerekiyor.

Tuğba Hacıbayramoğlu
2314 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.